Triky pro mladší vzhled

I když je vypadat stále na dvacet, bohužel tomu tak nebude navěky. Snažíte se proto používat nejrůznější kosmetické přípravky, krémy, séra a masky. Ty by vám měly pomoci udržet pleť mladou a stále krásnou. Co je dobré ještě dodržovat, aby váš vzhled vypadal stále mladě a krásně?

Pravidelný pohyb

Už půlhodinka venku každý den může přispívat ke správnému fungování těla. tři až čtyři hodiny tělesné aktivity za týden mohou snižovat biologický věk a to dokonce až o deset let.

Náš tip: Hledáte-li přírodní kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuje růžový olej. Například Bulharsko je jeho výrobou proslulé a bulharská růžová kosmetika patří mezi světovou špičku. Produkty s růžovým olejem chrání pokožku před dehydratací, zjemňují ji a chrání ji před záněty.

Ryby v jídelníčku

Mořské ryby obsahují omega-3 nenasycené kyseliny, proto je dobré je konzumovat pravidelně. Vsaďte na ryby pečené nebo vařené.

Zářivě bílý úsměv

Jdete spát pozdě večer a už se vám nechce do koupelny? Pro jednou se vyčištění zubů nezblázní. Špatný zdravotní stav zubů a dásní může mít vliv nejen na žluté zuby, problémy se srdcem, záněty, ale také vás přirozeně mohou dělat starší. Čistěte zuby pravidelně

Pravidelný jídelníček

Jezte pravidelně pětkrát denně menší porce. Budete mít energii po celý den, nebude vás trápit přejídání a po čase ani obezita nebo pár kilogramů navíc.