Originální dárky, které potěší každou kamarádku

Blíží se narozeniny či svátek vaší nejlepší kamarádky? Už jste vyplýtvali všechny nápady na dárky a opravdu nic vás nenapadá. Inspirací vám může být dnešní článek, ve kterém pár zajímavých tipů jistě najdete.

Pro milovnici kultury

Pokud je vaše kamarádka milovnicí kulturních událostí, tedy koncertů, divadla, různých přednášek apod. Kupte ji lístky na některou kulturní událost a vydejte se na ni společně. Před tím si můžete dopřát chutnou večeři a poté si užít koncert, muzikál nebo představení.

Zasloužený odpočinek

Snad každý z nás stále oddaluje čas, ve kterém by si měl dopřát zasloužený odpočinek a na chvíli vypnout. Dopřejte své kamarádce wellness víkend, masáže, poukaz na manikúru či ke kadeřníkovi. To vaše kamarádka jistě ocení a na wellness víkend se můžete vydat s ní. Jistě nebudete litovat.

Adrenalin

Pro odvážnou kamarádku zvolte adrenalinový zážitek, ať už v podobě bungee jumping, prolétnutí se ve vzdušném tunelu či projížďku sportovním autem. Vyberte takový zážitek, o kterém kamarádka mluví, ale nikdy si jej nevyzkouší. Bude nadšená a nakopnete ji k tomu, aby si tímto zážitkem konečně prošla.

Něco nečekaného

A pokud chcete vaši kamarádku opravdu překvapit a tak trochu i pobavit, kupte ji například erotickou pomůcku. Tento dárek ji určitě pobaví a možná ji splní i tajná přání k narozeninám, která by si sama nikdy nezvolila. Vybrat můžete například Venušiny kuličky, erotické prádlo či masturbátory. Takovýto typ dárku je ideální i na událostech, jako je rozlučka se svobodou.

Sportovní nadšenkyně

Vždy se také rozhodujte podle toho, co má vaše kamarádka ráda, co jí baví. Abyste sportovní nadšenkyni nekoupili malířské plátno. Potěšit aktivní kamarádku můžete permanentkou do fitness spolu s trenérem, sportovními hodinkami, zajímavým sportovním oblečením či eko přenosnou lahví.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.