Objevte výhody laminátové podlahy

Rozhodli jste pro výměnu stávající podlahy a nejste si jisti, zda laminátová podlaha je tou správnou volbou? Laminátové podlahy se těší velké oblibě. Ačkoliv nebyly první laminátové podlahy příliš kvalitní, jejich vývoj šel velmi dopředu a dnes se dají považovat za vysokojakostní způsob pokládky podlahy. Laminátová podlaha nemusí imitovat jen dřevo, ale i jiné materiály, které se používají (dlažba, vinyl).

Vysoká kvalita za nízkou cenu

Laminátové podlahy jsou oblíbené především pro své nízké náklady, za které dostanete vysokou kvalitu a krásný útulný vzhled. Poměr cena a kvalita je u laminátových podlah více než ideální, což dokazuje i velký výběr u společnosti Floor experts.

Dlouhá životnost

Ačkoliv jsou dnešní laminátové podlahy velmi odolné, pád těžkého předmětu či nadměrná vlhkost je pravděpodobně poškodí. Ovšem při běžném užívání v domácnosti nebo v kanceláři je jejich životnost dlouhá, běžnému oděru a skvrnám snadno odolává. Ani po letech neztrácí laminátová podlaha nic ze svého dekoru, jako je tomu například u dřevěné podlahy.

Vhodná pro alergiky

Dalším důvodem oblíbenosti laminátové podlahy je, že je antistatická a antialergická, proto je velmi oblíbená do dětských pokojů.

Snadná údržba

K údržbě laminátové podlahy nepotřebujete žádné speciální prostředky. Postačí vám jen koště a mop. Laminátovou podlahu můžete také vysávat. K vytírání používejte jen vodu nebo běžné přípravky.

Snadná pokládka

Pokládka laminátové (plovoucí) podlahy je velmi rychlá a zvládne ji každý trochu zručný jedinec. Podlaha se nijak nelepí, ale skládá do sebe jako puzzle. Pro odhlučnění podlahy je vhodné použít podložku, na kterou podlaha pokládá.

Velký výběr

A konečně nakonec pro někoho ta největší výhoda. Laminátové podlahy se prodávají v obrovském množství typů dekoru. Každý najde dekor, který plně zapadne do zbytku interiéru a z vašeho obydlí vytvoří dokonalý domov.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.