Široký výběr koberců od Vopi

 

Hledáte koberec, který bude vypadat nejen hezky, ale bude také praktický? Přesně takové jsou koberce běhouny od Vopi. Tento typ koberců se používá do hal i předsíní. Koberce běhouny si zamilujete pro jejich elegantní reprezentativní vzhled i praktickou funkci. Běhoun jako kus koberce dělá místnost útulnější a teplejší. Doporučuje se kombinovat s dlažební podlahou nebo parketami.

Koberce běhouny a jejich výhody

Používání běhounů sebou přináší mnohé výhody. Především si u tohoto typu koberce můžete sami zvolit délku koberce podle sebe. Běhouny jsou dostupné v mnoha barvách, vzorech i velikostech. Při výběru tohoto typu koberce je potřeba mít předem rozmyšleno, kde bude koberec umístěn. Velmi důležité je samozřejmě také otázka, jak dlouhý by běhoun měl být. Šíře běhounů se obvykle pohybuje od 60 do 100 cm. V portfoliu společnosti Vopi naleznete bohaté spektrum běhounů. Vybírat tak můžete z nejrůznějších barevných kombinací i velikostí. Co se týče materiálu, jsou nejčastěji vyráběny z vlny a syntetiky. Vlněné běhounové koberce se hodí do každé domácnosti. Jsou útulné a zpříjemňují atmosféru. Mimo jiné jsou samozřejmě velmi příjemné také na dotek. Domácnosti s malými dětmi ocení jejich odolnost. Vlněné běhouny jsou vysoce odolné vůči nečistotám, otěru či odsazení. Jedná se o typ koberce s vysokými akustickými a tepelně izolačními vlastnostmi. Tyto vlastnosti zamezují nechtěnému úniku tepla z místnosti.

Kusový koberec do obývacího pokoje za rozumnou cenu

V nabídkovém katalogu společnosti Vopi však neobjevíte ke koupi pouze koberce běhouny, ale také kusové koberce Shaggy vysoký chlup. Rozhodně nepřehlédněte ani letošní akční nabídku na umělý travní koberec zde www.vopi.cz/umely-travni-koberec-venkovni.html. Jen stěží byste hledali oblíbenější druh kusového koberce, jako jsou Shaggy. Hledáte-li koberec do obývacího pokoje za rozumnou cenu, pak právě koberec Shaggy je tím pravým. S tímto kobercem vytvoříte hezké a útulné bydlení. Při výběru koberce Shaggy můžete popustit uzdu fantazii a pořídit jej v oblíbené barvě i netradičním tvaru.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.