Splňte si Váš sen o bungee jumpingu

Letošní zima příliš zimním radovánkám nepřeje, a tak jste se rozhodla, že začnete spřádat tipy na jarní volnočasové aktivity? Velmi oblíbenou činností se v posledních letech stávají adrenalinové zážitky. Těmi můžete vyplnit Váš volný čas, nebo je darovat jako dárek k narozeninám, ke svátku, k promocím nebo jen tak pro radost tomu, koho máte rádi.

Kam za adrenalinovými zážitky Vám napoví Firma na zážitky

Adrenalinové zážitky jsou plné dech beroucích okamžiků a slibují nezapomenutelné vzpomínky. Adrenalinový zážitek milují, jak ženy, tak muži. Díky Firmě na zážitky poznáte adrenalinové zážitky na souši, ve vodě i ve vzduchu. Adrenalinové zážitky můžete vybírat v nejrůznějších variantách. Mnohdy Vás možná překvapí, že i zážitek, od kterého byste to nejméně očekávali, může poskytnout dostatečnou porci adrenalinu do krve. Mnohé adrenalinové zážitky přimějí k posunutí vlastní hranice odvahy. Vyberte si v bohaté nabídce adrenalinových zážitků ten, který bude splněním Vašich dlouhodobých snů.

Bungee jumping Harrachov

Bungee jumping je jedním z adrenalinových zážitků, který by si rozhodně neměl nechat uniknout žádný milovník adrenalinu. Ať už je Vám dvacet nebo máte za pár důchodový věk nikdy nebudete litovat, že jste tento zážitek plný nekončící dávky adrenalinu zkusili. Odměnou Vám bude načerpání pocitu štěstí. Během bungee jumpingu www.firmanazazitky.cz/bungee-jumping budete kousek po kousku ochutnávat pořádnou dávku adrenalinu, při které si vychutnáte volný pád v otevřeném prostoru. Adrenalin rozproudí krev v každé části Vašeho těla. Na rozdíl od mnohých venkovních adrenalinových zážitků nehraje počasí u bungee jumpingu žádnou důležitou roli. Z výšky desítek metrů nad zemí můžete tedy skočit po hlavě kdykoliv, se Vám zamane. Okouzlující dojem si získalo pro bungee jumping krkonošské malebné městečko Harrachov. Bungee jumping Harrachov možné absolvovat z televizní věže, rozhodčích u skokanských můstků K120 a K180 ve výšce 145 metrů nad městem. Nejprve budete muset vylézt na 36 metrů vysokou věž a hned poté uskutečnit Vás dlouhodobý sen.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.