Jak si vybrat těhotenské oblečení pro chladnější období roku?

Těhotenská móda nabízí celou řadu různých variant a to nejen pro období letní, ale i pro chladnější část roku.

Při výběru jednotlivých kousků mějte na paměti, že je potřeba, aby byl oděv pohodlný, měl by umožňovat dostatek pohybu a také by měl být prodyšný.

Těhotenské kalhoty

Těhotenské kalhoty tvoří základ šatníku každé nastávající maminky. Při jejich výběru je potřeba brát zřetel na to, aby byly nejen kvalitní, ale i pohodlné. Musí umožňovat bezproblémový pohyb.

Podívejte se na několik tipů, které pro vás budou, při jejich výběru, užitečné.

Ideální je, pokud jsou kalhoty elastické, tak se totiž velmi snadno přizpůsobí vašemu tělu.

Vybírejte takové druhy, které nemají zbytečně moc knoflíků či zipů, které by vás, v pozdější době, mohly tlačit. Těhotenské kalhoty se většinou oblékají jako legíny, jen v oblasti zvětšujícího se bříška je umístěn příjemný úplet v různé výšce.

Ideální volbou jsou těhotenské legíny, které jsou vhodné pro jakékoli roční období.

Kalhoty lehce doplníte lehkou tunikou či těhotenskou halenkou v teplejším období a v období chladném pak volnějším svetrem, teplejší košilí či pončem Pro opravdu studené dny je pak ideálním doplňkem bunda nebo kabát.

Oblečení pro chladnější dny

Pro chladnější dny roku jsou určeny těhotenské bundy a kabáty. Jejich velký výběr naleznete v e-shopu happymum.cz.

Vybírat lze z několika různých stylů. Ty ženy, které preferují sportovní styl, sáhnou do nabídky kabátů kratších. Pro elegantní vzhled postačí zvolit, jako doplněk slim rifle nebo kratší sukni a kozačky na mírném podpatku. Pokud jste zastánkyně stylu elegantnějšího, tak pro vás jsou určeny kabáty 3/4.

Pro menší postavy nejsou vhodné kabáty dlouhé. Ty postavu ještě více opticky zkrátí. Pro majitelky vysoké postavy prakticky žádné omezení není.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.