Reflexní prvky – povinná ochrana pro všechny!

Podzim je tady a to znamená jediné. Začíná se ochlazovat a brzy stmívat. Když se k tomu přičte pozdní rozednívání, není to nic, co by lidé měli rádi. Navíc, když chodíte do práce a z práce za tmy, řešíte spoustu věcí. Jednou z nich je to, jak se bezpečně pohybovat po neosvětlených přechodech nebo jak se pohybovat na silnici, kde není chodník a pořádně osvětlení. Tady jde přece o vaše bezpečí!

Chcete být vidět?

Vidět a být viděn“ to je heslo firmy Altima a snaží se tak do podvědomí dostat to, že ve chvíli, kdy jdete vy nebo někdo z vás domů nebo kamkoliv jinam za šera nebo ve tmě, je nutno mít ty správné viditelné prvky. Na tmavém přechodu pro chodce vás auto jen tak neuvidí, pokud máte navíc tmavé a černé oblečení, může se cokoliv stát. Reflexní prvky jsou to pravé, co vás ochrání a pomůže!

S jejich pomocí budete viděni takřka kdekoliv, za jakýchkoliv podmínek venku, za šera, za tmy a podobně. Tyto pomocníky můžete využívat nejen vy, ale také můžete pořídit reflexní vesty pro své děti, které chodí do školy nebo ze školy samy. Tak budete mít jistotu, že jste pro jejich bezpečí udělali maximum. K dispozici je spousta jednotlivých reflexních výrobků, takže se nemusíte bát, vyberete si takové kousky, které potřebujete a využijete.

Reflexní prvky, které pomohou

Variabilnost těchto prvků umožní, že si každý může vybrat přesně takový kousek, který se mu hodí! Můžete si pořídit reflexní nákupní tašky, návleky, klasickou pásku na ruku, čepici, vestu pro dospělé, vestu pro děti, ponožky, reflexní přívěšek nebo i obojek pro psy či jiné propriety pro zvířata. Vyzkoušejte jednotlivé reflexní prvky i vy nejen pro sebe, ale pro své přátelé, rodinu i pro ty nejmenší. Díky těmto prvkům budete na silnici nebo na přechodu v bezpečí.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.