Hotel Belvedere Praha: ubytování v architektonicky zajímavé stavbě

K atraktivním lokalitám, které přitahují zájem návštěvníků, patří v České republice bezesporu hlavní město Praha. Svým hostům nabízí spoustu zajímavým míst, která stojí za to být navštívená. Praha je opravdu na naše poměry velká a všechno důležité nestihnete projít za jeden den. Vždyť jenom návštěva Národního muzea spolkne hodně času, a to na vás čeká ještě spousta dalšího. Je tedy pochopitelné, že v takovém případě vás určitě bude zajímat možnost ubytování v Praze.

Kde se v Praze ubytovat?

Těch možností se nabízí hned několik. Jestliže ale chcete být ubytovaní co nejblíže v centru města, pak využijte nabídky, kterými disponují tamní hotely v Praze. Jedním z nich je například Hotel Belvedere Praha, který se nachází v městské části Praha 7 na ulici Milady Horákové. Dostanete se k němu snadno městskou hromadnou dopravou i vlastním autem.

Moderně zrekonstruované hotely s Wi-Fi

Hotel Belvedere Praha poskytuje svým hostům příjemné bydlení v moderních jednolůžkových až třílůžkových pokojích s internetovým připojením prostřednictvím Wi-Fi. V nabídce má hotel také pokoje s klimatizací. Pokud vyžadujete maximální klid a soukromí, můžete využít exekutivních pokojů se samostatným vchodem.

Hotelové služby navíc

Když budete unaveni po celodenní chůzi po Praze, možná vám přijde vhod thajská masáž v salonu Baan. Přímo v hotelu můžete využít služeb kadeřníka nebo kosmetického salonu, které jsou ovšem k dispozici i široké veřejnosti.

V hotelu Belvedere Praha lze využít prostory pro pořádání školení, pro které je zde připravený konferenční sál. Místnosti pro konference jsou celkem tři s celkovou kapacitou až 400 osob. Přitom je možné využít zajištění veškerého technického vybavení – dataprojektoru s plátnem, ozvučení s mikrofonem i tlumočnických kabin. K dispozici jsou i hotelové služby, jako například catering, coffee break, obědy i večeře formou servírovaného menu nebo rautů.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.