Jak mít nejlepší profil na online seznamce

Jak mít nejlepší profil na online seznamce

Toužíte po tom, abyste svého budoucího partnera či partnerku zaujali na první dojem? Není lehké dostat osobní kouzlo jen do krátkého odstavce profilu, který vám online seznamka nabízí. Ale není to ani nemožné. Stačí znát jen pár šikovných triků a dát si záležet.

Seznamování začíná fotografií

O tom žádná, takže si nějakou určitě pořiďte. A aktuální – ne žádnou z vašeho pravěku. A jakou vybrat? Jen obličej nestačí. Mnohem lépe uděláte, vsadíte-li na vaše oblíbené aktivity. Klidně můžete péct dort, šlapat na kole do horského treku nebo se muchlat s vaším oblíbeným psem (živým, plyšáka spíše nedoporučujeme).

seznamka randino.cz

Zkušenosti ukazují, že na takový profil klikne v průměru o 40 % více uživatelů. Jde tedy o první krok k tomu, abyste vypadali zajímavě.

Vyhněte se stručnosti, ve vztahu je žádaná spíše otevřenost

Milá, hezká, sportovně nadaná... Že to stačí? Tak to ani náhodou. Takových profilů je na seznamkách dvanáct do tuctu. Tak co potenciální zájemce přesvědčí o tom, aby klikli právě na ten váš? Stručně řečeno – nic.

Seznamka a její pravidla

A to je spolehlivá cesta k neúspěchu – vždyť okolo 35 % návštěvníků seznamek se orientuje výhradně podle toho, co o sobě napíšete a velká většina ostatních k tomu alespoň přihlíží. Takže budete pravděpodobně jen odstrkovaně sedět v koutě a vyměňovat si zprávy nanejvýš s několika zoufalci. A o to určitě nestojíte, nemáme pravdu?

Na seznamce se vyplatí upřímnost

Jinými slovy – malá lež neuškodí. Ale nikdy nelžete o tom, co si lze snadno ověřit. Jde typicky o věk nebo vzhled. Nebojte se přiznat pár kilo navíc. Zapomeňte na fotografie prohnané photoshopem i na seznam koníčků, které jsou spíše nesplněným snem než skutečně realizovanými aktivitami. Cokoliv jiného se vám dříve nebo později vymstí. To je bohužel fakt.

seznamka randino.cz

Dejte si pozor na pravopis

Upřímně, nemusíte psát zrovna jako Viewegh, nicméně trocha toho básnického střeva také nebude na škodu. A hlavně pozor na překlepy a pravopisné chyby. To nejhorší za vás opraví i obyčejný word. O pomoc lze požádat i kamarády a nějaký ten on-line slovník také nebývá k zahození. Důležitý je prostě první dojem.

Ovšem trpíte-li dysgrafií nebo něčím podobným, zmínit to můžete. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení při on-line konverzaci, kdy na něco podobného jednoduše není čas a prostor.

Buďte aktuální a aktualizujte změny, to je pro vztahy důležité

Věděli jste, že až čtvrtina uživatelů seznamek má aktualizaci svých profilů mírně řečeno „na háku?“ Co jednou napíší považují za nepřekročitelné dogma. A to je chyba. Nebojte se změn. Naopak. Leckdy může i drobná dopsaná maličkost rozhodnout o tom, že vás osloví právě ten, po kom toužíte.

seznamka randino.cz

Inspirovat se můžete i na profilech svých konkurentů či konkurentek. Víc hlav totiž víc ví. A při on-line se seznamování, nejen na seznamce randino.cz, to platí zrovna tak.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.