Než nastanou změny v dětském pokoji

Když dítě opustí dětskou kolébku, dětskou postýlku (cestovní postýlku, multifunkční dětskou postýlku a ohrádku pro děti) a začne chodit do školy, nastanou změny nejen v jeho a vašem životě, ale měly by nastat i v dětském pokoji. K činnostem dítěte přibude plnění domácích úkolů a jeho hry nabudou zcela nových podob. Než však toto školní období nastane, měli byste si co nejvíce vychutnat čas, který s sebou přináší péče o dítě v kojeneckém, batolecím a předškolním období. Aby se vám tato období dobře prožívala, dobře se na ně připravte. Zejména na období kojenecké.

Co všechno budete ještě budete potřebovat nebo se vám může hodit?

  • Kojenecké oblečení, chůvičky a monitory dechu, potřeby na krmení a kojení, přebalovací podložky, zavinovačky, přebalovací komody, přebalovací pulty, kočárky.

  • Do dětských postýlek pak polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře do postýlky, dětské matrace, dětské povlečení, dětská prostěradla, relaxační polštáře do dětských postýlek.

  • Neobejdete se bez zábran do postýlek, bočnic do dětských postýlek, bezpečných boxů do dětských postýlek, mantinelů do postýlek, klínů do dětských postýlek, koleček pro dětské postýlky, šuplíků pro dětské postýlky.

Kojenecký, batolecí a předškolní období je čas, kdy dítě ani vás nečekají žádné školní povinnosti. Je to čas bezstarostnosti, který se více nevrátí. Proto si ho pořádně vychutnejte a užijte.

Pozor na nástrahy v bytě – myslete na ně

Než však začnete navlékat dětské povlečení na větší přikrývku a vyměníte postýlkou matraci za větší dětskou matraci, než definitivně vyřadíte kojenecké oblečení a potřeby pro krmení a kojení, pamatujte na to, že málokteré dítě dokáže odhadnout veškeré nástrahy, které na něj v bytě číhají. Tím více na tyto nástrahy musíte myslet vy a prostředí domácnosti přizpůsobit právě těm nejmenším.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.