Pneumatiky a alu kola od odborníků

Každý řidič, který se vydá na naše silnice, by se měl řídit základním pravidlem bezpečného návratu. Předpokladem jeho dodržení je vedle řidičských schopností a předvídavosti také kvalitní stav vozidla. Jednu z nejdůležitějších rolí hrají pneumatiky, což platí zejména v zimních podmínkách. Proto byla tomuto požadavku přizpůsobena i legislativa a od 1.11. do 31.3. platí povinnost používat zimní pneumatiky. Je to logické opatření, jelikož zimní pneumatiky mají vzorek, který lépe zabírá na sněhu a ledu a měkčí směs lépe přilne k povrchu vozovky.

Nejlepší je nakupovat u odborníků

V dnešní době lze pneumatiky koupit jak ve specializovaných prodejnách, tak v supermarketech nebo internetových obchodech. V těchto případech ovšem nemáte nikdy jistotu, že jste nakoupili správně. Řada motoristů se zaměřuje hlavně na cenu a opomíjí rizika nejasného původu a nízké kvality pneumatik. Nemohou se tak plně spolehnout, že se zakoupené pneumatiky budou na silnici chovat očekávaným způsobem. Naopak, když se obrátíte na společnost PNEU OK, která se specializuje na pneumatiky a disky, dostane se vám ještě odborných rad a doporučení správných pneumatik. Zkušení odborníci tohoto prodejce vám poradí, jaké pneumatiky budou nejlepší pro vaše vozidlo a z hlediska četnosti a způsobu vašeho ježdění.

Nabídka obchodu PNEU OK

Každý zákazník zde najde to,co potřebuje. Bohatý výběr pneumatik obsahuje výrobky všech známých a renomovaných značek. Ochotní a zkušení odborníci vám poradí, že hlavním kritériem při výběru pneumatik jsou rozměry uvedené údaje v technickém průkazu. Pak následují ostatní vlastnosti, kterými jsou především dezén a směs, odpovídající ročním obdobím. Právě do zimních podmínek je důležité zakoupit zimní pneumatiky, které budou zárukou bezpečné jízdy.

Přednosti alu kol

Bylo by chybou domnívat se, že alu kola jsou jen výrazem snobství a snahou o atraktivní vzhled. Alu kola mají totiž i velice podstatný praktický efekt. Nemusíte se obávat koroze kol, která mají i delší životnost, Ušetříte pohonné hmoty, jelikož nízká hmotnost přispívá k jejich úspoře, ale navíc i k lepšímu pérování vozidla.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.