Betonový plot ochrání vás i váš majetek

Jakmile si lidé začali nárokovat individuální majetek, objevovali se také ti, kteří je chtěli o jejich majetek připravit. Od té doby si lidé kolem svých obydlí začali stavět ploty. Nejprve šlo o ohrady kolem osad, hradby kolem měst a postupem času se z nich vyvinuly moderní ploty. Mají stále stejnou funkci i dnes – ochranu před nezvanými návštěvníky a k ní se přidává navíc ještě potřeba uchování soukromí. Jde-li vám hlavně o oplocení, které má chránit vás, vaše milované a vaše soukromí, zvolte praktické oplocení v podobě betonového plotu.

Praktické a odolné

Betonové ploty jsou vyrobeny z vysoce kvalitního betonu české výroby, díky tomu odolávají mechanickému i povětrnostnímu působení, mají velmi dlouhou životnost a navíc se o ně nemusíte starat. Betonové ploty vám budou spolehlivě sloužit dlouhá léta na vesnici i ve městě. Pro ty, kteří bydlí u rušné komunikace. Představují výhodu v tom, že slouží i jako protihluková stěna.

Betonové ploty se skládají z betonových sloupků, u nichž si můžete zvolit barvu i dekor, a z plotových dílců, u kterých si rovněž vybíráte dekor a barvu. U celého plotu je také důležitá výška a tvar zakončení, které jsou rovněž zcela na vás. Nevíte-li si s výběrem rady a potřebovali byste pomoci, obraťte se na profesionály v oboru stavby plotů – firmu Kulkabex, s.r.o., která vám nabídne široký sortiment betonových plotů. Můžete vybírat z kouzelných dekorů a úchvatných barev.

Abyste měli lepší představu o tom, jak bude výsledný plot vypadat kolem vašeho domu, můžete využít konfigurátor betonového plotu. Zadáte zde parametry plotu a konfigurátor vám ukáže vizualizaci vámi vybraného plotu kolem modelového domu. Můžete vyzkoušet různé varianty a jejich vzhled porovnat, abyste měli jistotu, že jste zvolili tu nejvhodnější variantu pro váš dům.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.