Návrh interiérů – co od toho můžete čekat?

Rozhodli jste se, že interiér svého domu či bytu svěříte do rukou někoho zkušeného a profesionálního? Někoho, kdo se vyzná, umí kombinovat zdánlivě nekombinovatelné, kdo se nebojí vašich nápadů, umí je usměrnit do přijatelné podoby. Designéři jsou tady od toho, aby pomohly zařídit prostory, které chcete. Ať už to bude celý dům, jediná místnost v domě, kancelář, ordinace, chalupa nebo cokoliv dalšího. Ne všichni pracují tak, že poslouchají vaše přání a tužby. Co vlastně takový bytový designer domů a bytů dělá? Co od něj můžete čekat a za co si vlastně zaplatíte, jak spolupráce probíhá?

Když si najmete designéra

Sáhnete-li po spolupráci s designérem, pak vybírejte toho správného. Například firma pwinterier.cz je skupinkou profesionálních designérů interiérů, kteří rádi stojí při realizaci nejrůznějších interiérů a to podle toho, jak si přeje klient. Když si je jako firmu zvolíte, co od nich můžete čekat? Jak bude spolupráce probíhat?

Schůzka a zaměření

Ze všeho nejdřív si domluvíte první úvodní schůzku. Na ní bude čas a prostor pro upřesnění a vyjasnění vašich přání, představ, cenových mantinelů. Získáte základní nástřel, jak by mohla realizace vypadat, kam se bude ubírat. Následně se zaměří potřebné kóty, pro výrobu atypického nábytku a dodání dalšího vybavení.

Vizualizace a dokumentace

Nemusíte se bát, že uvidíte až finální výsledek. Díky realistickému 3D modelu získáte návrhy interiérů a přesně víte, co kupujete, jak bude vypadat váš prostor, co tam bude i nebude, jak to vše působí na vás i na okolí. Následně získáte také cenovou nabídku, která bude rozepsaná a vy tak přesně víte, kolik za co utrácíte.

Realizace

Návrhy jsou jedna věc, je důležité vše proměnit ve skutečnost. Týmy odborníků provedou všechny domluvené práce. Vybraný či zhotovený nábytek se nastěhuje do místností a na místo, které se předem určí. Následně se vše vybaví interiérovými doplňky a předání se může uskutečnit!

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.