Pracovní oblečení z velkoobchodu

Každá práce vyžaduje specifické oblečení. Platí to jak pro profesionální pracovníky ve všech oborech lidské činnosti, tak pro všechny ostatní. Rovněž při práci v domácí dílně, na zahradě nebo doma při úklidu můžete být oblečeni v patřičném pracovním oblečení. Základní podmínkou každého pracovního oblečení je ochrana pracovníka před úrazem, nebo alespoň zmírnění jeho rizika. Zároveň musí být každý pracovní oděv příjemný na dotek a maximálně pohodlný, aby dotyčnou osobu nijak neomezoval v pohybu.

Jaké pracovní oblečení je nabízeno

Zaměstnavatelé mají možnost potěšit své zaměstnance, pokud jim pořídí pracovní oblečení od společnosti Xfer s.r.o., která má svůj hlavní sklad v Brně. Pracovní oblečení velkoobchod od společnosti Xfer se vyznačuje výbornou kvalitou a pestrý sortiment umožňuje uspokojit velké množství profesí v jakémkoliv oboru. Ve velkoobchodě si vyberete pracovní oblečení pro profese v oblasti černých řemesel, stejně tak pro číšníky, zdravotníky, recepční, včetně pohodlného pracovního oblečení pro domácí kutily.

Nabídka pro zaměstnavatele

Své zaměstnance můžete sjednotit nákupem pěkného a zajímavého pracovního oblečení. Pokud jste například majitelem hotelu či restaurace, můžete své zaměstnance odlišit od zákazníků pomocí jednotného oděvu. Na základě vašeho přání je možné pracovní oděv velkoobchod vyrobit třeba s nášivkou, s kvalitním potiskem, logem či jmenovkami. Na výběr je pracovní oblečení pro muže i pro ženy. Zákazníci se mohou spolehnout nejen na výbornou kvalitu, ale také moderní trendy. Všechny pracovní oděvy jsou zcela funkční a pohodlné. Kvalita je zaručena pečlivým výběrem materiálu, který odolá vysoké zátěži i častému praní.

Příklady pracovního oblečení

Velkoobchod Xfer nabízí nejrůznější pracovní oblečení od bezpečnostní vesty Sirio, přes zástěru Classic nebo mini, pánské i dámské košile s krátkým i dlouhým rukávem, pracovní kalhoty až po pracovní bundy nebo svetry. Například pánské pracovní kalhoty si můžete vybrat v mnoha provedením, jako jsou například bermudy, dále kalhoty Espana, Procect, Rizt, Daily next, Hilton a další. Například posledně jmenované jsou z odolného džínového materiálu. Jsou opatřeny dvěma bočními kapsami + kapsou na mince na pravé kapse, dvěma zadními kapsami a poutky na pásek.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.