Noviny jsou součástí maturity

Jste nebo máte potomka v posledním ročníku střední školy? Čeká ho na jaře zakončení maturitní zkouškou? Poslední ročník a samotnou maturitu provází mnoho zvyklostí včetně samotného maturitního plesu. Krásným vzpomínkovým předmětem nejen na poslední ročník, ale celou střední školu jsou maturitní noviny.

Půlnoční noviny

Půlnoční nebo také maturitní noviny obsahují vše důležité, co se za celé čtyři roky přihodilo. Včetně trapasů, které se s postupem let stanou vtipnými historkami, různých hlášek vašich i vašich profesorů a neobvyklých situací stojících za zaznamenání. Prvořadý je seznam všech žáků, kteří tím vším spolu čtyři roky procházeli. Noviny slouží k zaznamenání vašich výletů a exkurzí. Jedná se o souhrn všeho důležitého ze střední školy. Společnost e-abctiskarna.cz vám noviny nejen profesionálně vytiskne, ale také zkontroluje bezchybnost všech zadaných údajů. Doporučí rozmístění obrázků a fotek. Noviny se tak stanou památkou u které můžete zavzpomínat i po letech. Noviny můžete objednat od 50 kusů v různém barevném provedení s kvalitním tiskem. Udělejte své maturitní noviny informativní, ale současně zábavné. Spolupracujte na nich celá třída. Odreagování od blížící se maturity potřebuje občas každý a tvorba novin může být ta správná příležitost. Zavzpomínáte na celé prožité roky a celou atmosféru, třeba i s nádechem trocha nostalgie promítnete do maturitních novin.

Po úspěšně zvládnuté maturitě, když se nechystají studenti na další studium jich mnoho zkusí podnikat. Firma e-abctiskarna poskytuje nejen mnoho reklamních předmětů, které pomohou začínající, ale i zaběhnutou společnost zviditelnit, ale také potřeby nutné k podnikání. Jedním z nich jsou samopropisovací bloky. Stostránkový blok naleznete v nabídce v různých barvách nebo jen čistě bílý. Barvy jsou světlé, proto nijak nezabraňují čitelnosti písma.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.