Plážové osušky jsou ideální pomocník pro horké letní dny

Teplé letní počasí přímo vybízí ke koupání a to se neobejde bez plážové osušky, je potřeba abychom jich měli v zásobě hned několik. Plážové osušky nabízejí hned několik možností využití. Kromě toho, že se do ní můžeme zabalit, což umožňuje plážová osuška maxi, velice dobře nám poslouží místo deky nebo to může být skvělé náhradní oblečení k vodě.

Podle čeho vybírat?

V první řadě bychom měli brát v potaz velikost. V nabídce naleznete celou řadu rozměrů. Pokud slouží plážová osuška malým dětem, postačí rozměry běžné. V případě, že ji budete používat jako deku, na ležení, pak je vhodná například plážová osuška 100 x 200 cm. Vybírat si můžete nejen z celé řady barevných dekorů, ale také z celé řady zajímavých motivů. Velmi oblíbená je plážová osuška adidas.

Dalším důležitým hlediskem, které hraje při výběru osušky roli, je materiál. Osuška by měla dobře sát a také by měla být, alespoň trochu, hřejivá. Ideálním materiálem je bavlna. Moderní technologie, které se při výrobě osušek používají, dokáží vytvořit materiál, který je nadýchaný, jemný na omak, dokonale saje a nabízí i luxusní vzhled.

Mezi nejčastější materiály, které se na výrobu plážových osušek používají, patří 100% bavlna, která je příjemná a zároveň i velmi dobře saje. Osušky z tohoto druhu materiálu si můžete pořídit i na e-shopu rocket-mall. Bavlna má také dlouhou životnost a je vhodná i pro náročnější zákazníky.

Další možností je bambusové vlákno, které je přirozeně odolné vůči bakteriím, roztočům a plísni. Je to materiál vhodný pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Navíc pojme daleko více vlhkosti než bavlna a je to materiál, který příjemně chladí, což je vlastnost ideální právě pro horké letní dny.

Mezi další, velmi často využívané materiály, patří mikrovlákno, které navíc ještě velmi rychle schne.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.