Dobře padnoucí spodní prádlo je základ pro oblečení

Dobře padnoucí spodní prádlo z kvalitních materiálů tvoří základ každého oblečení. Dámské spodní prádlo může pomoci zamaskovat celou řadu nedostatků, které se na ženské postavě občas objevují, ale pouze v případě, že je zvolený vhodný střih a správná velikost.

Jak vybírat dámské spodní prádlo?

Vzhledem k tomu, že spodní prádlo je v přímém kontaktu s pokožkou, musí být vyrobeno z takových druhů materiálů, které jsou příjemné, měkké a elastické a to platí i v případě, že jeho součástí je i krajka. Ideálním materiálem je bavlna, přírodní hedvábí či bambusové vlákno.

Velmi důležitý je i střih a to nejen u podprsenky, ale i u kalhotek. Nesmí se zařezávat do kůže. Při výběru podprsenky je potřeba přemýšlet nad tím, k jakému účelu ji budete používat. Jiný druh je vhodný pro účely sportovní, jiný pro běžné nošení a další pro účely společenské. Pro sportovní aktivity jsou vhodné podprsenky bezešvé a bez kostic. Pokud se chystáte do společnosti a chcete zazářit nádherným dekoltem, sáhněte do nabídky push up podprsenek, které vaše ňadra zaoblí a pozvednou. Vhodně zvolená podprsenka zvýší každé ženě sebevědomí.

Velký výběr dámského spodního prádla naleznete v e-shopu Intimia.cz. Vzhledem k tomu, že se e-shop specializuje na tento typ oblečení, můžete si zde objednat kousky, které jsou zárukou kvality. V nabídkovém sortimentu naleznete nejen luxusní dámské košilky různých střihů a v různých barevných variantách, ale i podprsenky a kalhotky. Můžete si vybrat kalhotky bavlněné, krajkové, bezešvé, které jsou vhodné do přiléhavých šatů, bikiny, jež mají vykrojené nohavičky, opticky prodlouží nohy a jsou velmi oblíbené především ke kalhotám bokovým, či tanga. Naleznete zde však i kalhotky stahovací, které mohou pomoci opticky ubrat nějaký ten milimetr navíc. Pamatováno je i na ženy oblejších tvarů.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.