Dětský koberec s předlohou farmy zabaví nejen kluky na dlouhý čas

Možná už jste se setkali s koberci, které mají zajímavé, pestré a kvalitně zpracované předlohy, díky nimž mají děti neustále možnost si různě hrát. S jejich pomocí nabídnete ratolestem zábavu, ale také zajistíte teplo od podlahy tak, abyste neměli obavu, že prochladnou, nebo se při pádu na tvrdou podlahovou krytinu bouchnou.

Koberec farma pro malé pěstitele, chovatele i řidiče

Malí kluci mají dětský koberec metráž farma skutečně rádi. Stačí, aby měli několik menších autíček, které vejdou na cesty a stání, jež jim budou k dispozici a mohou libovolně dlouho převážet seno, hnůj, také slámu na podestlání do stáje, nebo jiné krmivo pro zvířátka z farmy, kterých je na koberci spousta.

Když zvolíte tento typ koberce v metráži, můžete jej položit klidně na celou podlahu do dětského pokoje. Míst, kde může dítě „jet“, bude velmi mnoho. I dva, tři kluci najednou, nebo holčičky s kluky, se náramně zabaví.

Tím, že je koberec pestrý, barevný, na něm nejsou vidět tak výrazně případné flíčky, které občas vzniknou např. při jídle dětí nebo při vylití džusu. Údržba je snadná, stačí jej navlhčit vodou, příp. přidat klasický saponát a jemně vydrhnout jemným kartáčem nebo hadříkem. Pak vysušíte a koberec přes noc vyschne zcela.

Koberec farma v kusovém provedení

K dostání jsou ale i koberce farma kusové. Jejich nabídku najdete na webové stránce https://www.vopi.cz/detsky-koberec-farma-ii.html. Vybírat můžete z 12 – ti variant. Materiál je klasický smyčkový, nechybí lemování chemlonem. Můžete jej koupit i k babičce, na chalupu, převézt se sebou na návštěvu ke známým, kde trávíte víkend atd. Např. koberec o velikosti 95 x 200 cm je v nabídce za 741,34 Kč.

Využít můžete i konfigurátor a navrhnout si koberec Farma II. přes něj v libovolné barvě, rozměru a tvaru.

Více podobných kvalitních koberců, a to i pro holčičky, najdete na vopi.cz. Vyberte si a udělejte radost všem dětem.