Nabídněte v restauraci i baru svým hostům ta nejlepší španělská vína

Všichni restauratéři se snaží hostům nabízet kvalitní alkoholické nápoje, které jim chutnají a kvůli nimž i skvělému servisu, personálu a prostředí se k nim rádi vrací. Pokud hledáte víno, s nímž uspějete i u těch nejnáročnějších hostů, vsaďte na španělská vína. Na náš trh je dováží společnost BMC Brno, stejně jako další potraviny nejlepší kvality už více než 30 let.

Vyhlášená španělská vína

Na webových stránkách https://www.bmcbrno.cz najdete obsáhlý přehled výtečných vín z proslulých vinařských oblastí, které produkují světově uznávaná vína. Díky své poloze Španělsko vyniká především červenými víny pro jejich nezaměnitelnou chuť, vůni i barvu. Populární jsou oblasti jako Rioja nebo Ribera del Duero a patří k nejlepším, nejvyhledávanějším a nejoceňovanějším na světě.

Co se týče nejpěstovanějších odrůd červeného vína, k těm patří Tempranillo, Garnacha, Syrah či Merlot. Rozmanité klima ale umožňuje i produkci výtečných a znamenitých bílých vín.

Dle doby zrání se vína ve Španělsku dělí na JOVEN, což jsou mladá vína, COSECHA, což jsou vína 1 – 2 roky stará, CRIANZA vína zrající v barikových sudech 6 – 12 měsíců, RESERVA zrající v barikových sudech alespoň 12 měsíců a GRAN RESERVA zrající v barikových sudech minimálně 24 měsíců a 12 – 36 měsíců v láhvích. Mimo tato vína zde najdete i speciální sladká vína, sangrií nebo šumivá vína typu CAVA.

Vína z mnoha španělských sklepů s mnohaletou tradicí

Ochutnat můžete mnohá španělská vína, např. z vinařství Bodegas Lopez Moranes z regionu Vino de la tierra de Extremadura, které vzniklo již v roce 1943. Produkuje vína mladá, ale také vína se zráním typu crianza a reserva.

Vinařstvím patřícím k TOP 10 ve Španělsku s výrobou vín z nejlepších vinic z oblasti La Rioja a La Mancha, je Bodegas Isidro Milagro z regionu Tierra de Castilla.

Podívejte se na kompletní nabídku nejlepších vín ze Španělska. Na bmcbrno.cz si jistě vyberete.