Kvalitní boty značky Prestige

Značka Prestige se na našem trhu s obuví, ale také s ochrannými pracovními pomůckami prosazuje stále ve větší míře. Zákazníci u těchto výrobků oceňují především kvalitu a dlouhou životnost. Jedná se o výrobky společnosti Repa.cz, která úspěšně navazuje na baťovské tradice kožedělné výroby na Zlínsku.

Čím obuv Prestige vyniká?

Firma Repa.cz se specializuje na výrobu obuvi pro každou příležitost a na výrobu ochranných pracovních pomůcek, které mají dokonce delší tradici než boty. Předností všech výrobků této firmy je vysoká kvalita, které je dosahováno hlavně díky poctivé řemeslné zručnosti a zkušenosti zaměstnanců společnosti. Jejich obuv Prestige obstojí i v náročných klimatických podmínkách. Boty firmy Repa jsou dnes součástí sortimentu všech prodejen s obuví, nebo si je můžete pořídit ve firemním e-shopu.

Jaké boty firma vyrábí?

Na výběr je jak obuv určená k běžnému nošení, tak k turistickým výšlapům nebo k různým sportovním aktivitám. Na trhu se běžně k dostání i pracovní boty, včetně holínek. Zejména pánské holínky se těší velké oblibě u rybářů a dalších profesí, které jsou spojeny buď přímo s vodou, nebo s vlhkým prostředím. Holínky značky Prestige oceňují například zemědělci, farmáři, ale i drobní zahrádkáři nebo vášniví houbaři.

Další druhy bot Prestige

Vedle účelu používání si obuv vybíráme také podle ročního období. Tak například zimní boty Prestige se vyznačují dokonalou odolností vůči chladu i vlhku, ať už se jedná o boty kotníčkové nebo v nízkém provedení. Teplo zajišťuje vnitřní teplá podšívka a vyjímatelná stélka, která urychluje a usnadňuje vysoušení bot. Hlavním kritériem pro firmu Repa je, aby veškerá její obuv byla co nejpohodlnější.

Ochranné pracovní pomůcky

Nezbytnou součástí celé řady profesí jsou ochranné pracovní pomůcky. Jejích účelem je zajištění bezpečnosti při práci, ale zároveň nesmí pracovníky omezovat v pohybu. Platí to zejména pro zástěry a kamaše pro svářeče nebo kováře, nákoleníky, podložky, řemínky, ale i pracovní brašny a další sortiment, jeho základem je kvalitní kůže. Vedle běžného sortimentu vyrábí firma Repa také různé speciální pracovní pomůcky z kvalitní usně podle zadání zákazníků.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.