Kterým mužům ženy prostě nemohou odolat? 2

Romantické filmy jsou v mnohém úžasné, vidíte opravdovou lásku, která překoná všechny překážky, které se jí staví do cesty. Nakonec to všechno vyjde, ti dva spolu zůstanou, zazvoní zvonec a objeví se titulky. Každá žena sní o jiném muži, ovšem je typů, kterým ženy zkrátka neodolají.

Chodící sebevědomí

Tento muž ví přesně, co chce. Je si jistý sám sebou a ukazuje všem okolo, že on je ten, který je nejlepší. Není však namyšlenec, jde spíš o zdravé sebevědomí. Zbytečně nežárlí, protože ví, jaké jsou jeho kvality. Která žena by vedle sebe nechtěla muže, který přesně ví, jaké jsou jeho kvality a ví, co chce?

Tak trochu bohém

Možná i trochu víc. Kreativec. Umělec. Takoví žijí pro danou chvíli, nemyslí na zítřek, na budoucnost, na následky. Svůj talent využívá k okouzlení ženy, udělá něco, co jiní ne (napíše báseň, píseň, nakreslí obraz). S tímto mužem nezažijete nudu, stereotyp. Obvykle má v sobě trochu rebelství a charisma.

Volání exotických zemí

Vídáte na dovolené cizince a zatouží po nich vaše srdéčko? Není divu, jsou tolik jiní, než naši muži. Má charisma, svůdnost, možná i trochu jiný vzhled. Láká vás vyzkoušet něco nového a jiného.