Partner má intimní problémy?

Zaznamenali jste u svého partnera intimní problémy? Pokud je váš společný sexuální život narušený, může to ovlivnit celý váš vztah. Muži se za tento problém často stydí a s jeho řešením otálejí. Pokud se vám stalo, že parter nemohl dosáhnout erekce, nejde o nic vážného, stačí když je muž ve stresu nebo třeba unavený a erekce se dostavit nemusí. Jiné to je, když jsou tyto problémy pravidelné.

Jak problémům předcházet?

Když se problémy objeví, mnoho lidí pomyslí na to, že je třeba koupit tabletky na erekci. Vždy je vhodné udělat vše pro to, aby byla erekce kvalitní, tedy vytvořit prostředí bez stresu, aby byl muž odpočatý a klidný. Z dlouhodobého hlediska má na erekci největší vliv životní styl, je třeba mít vyvážený jídelníček a dostatek pohybu. Přesvědčte partnera, aby pravidelně sportoval a dbejte, abyste se vyvarovali tučných jídel, obezita a vysoký krevní tlak totiž přispívají k horší erekci. Erekce se přirozeně zhoršuje i s věkem a důvodem je úbytek testosteronu, snížení libida i zhoršený stav prostaty. Nejlépe intimní zdraví udržíte, když partnerovi pořídíte doplňky stravy, které jsou změřeny na intimní zdraví, známý je především Merlix. Takové doplňky se postarají z dlouhodobého hlediska o lepší libido i erekci.

Nejlepší je návštěva urologa

Vždy je třeba navštívit urologa, který muže vyšetří, aby zjistil, jestli za problémy nestojí nějaká nemoc. Pokud je vše v pořádku, často se předepíší léčiva, která dokáží zajistit pevnou a dlouhotrvající erekci, jde především o Viagru nebo přípravek Cialis. Takové léky nejsou levné a jsou jen na předpis, vrátí ovšem muže zpět do sedla. Mělo by jít ale až o poslední možnost, vždy je vhodné udělat vše proto, aby si muž zajistil co nejdéle kvalitní erekci až do pozdního věku. Pomůže i pravidelný trénink, postarejte se o romantickou atmosféru a dopřejte muži pravidelný sex. Podpoříte tak u něj zdraví jeho prostaty, lepší kondici, ale i tvorbu testosteronu.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.