Pořádek v šatníku – jak si jej udržet?

Probíráte se denně svým šatníkem a nevíte přesně, co si vzít na sebe? Vzpomínáte si, že máte úzkou černou sukni, ale bohužel, stále jí nemůžete najít. Pět minut, deset minut. V koši na špinavé prádlo není, v tom na vyžehlení také ne. Jde o jasné znamení, že je třeba udělat v šatníku pořádek a udržovat jej.

Vše by mělo být vidět

Zadní police jsou obvykle místy, kde najdete spoustu pokladů. Prostě posunete vše dozadu a na to oblečení se zkrátka zapomene. Chcete využít maximálně prostor, ale je dobré, aby bylo oblečení vidět a to všechno. Poskládejte jej tak, aby alespoň malý kousek byl vidět.

Letní a zimní oblečení

Máte pocit, že skříň je malá a nevejde se do ní nic moc? Vyřešte to letním a zimním šatníkem. Věci jako zimní bunda, oteplené kalhoty, svetry, mikiny a další teplé oblečení můžete na jaře uskladnit a místo na letní kousky se v šatníku rázem objeví.

Společenské oblečení

Máte v šatníku šaty na ples, saka, kostýmek a podobně? Jde o oblečení, které vezmete jen párkrát do roka, proto si na něj pořiďte speciální vak nebo jej uložte do krabice. Bude to přehlednější.