Vybrat ten správný dort? Víme, kam se obrátit!

Snad žádné narozeniny, party nebo oslavy se neobejdou bez něčeho sladkého. Ať už slavíte narozeniny, jmeniny, důležitý postup v práci, zkoušky a další různé důvody, protože oslavit něco je přeci příjemné. Sejdete se s celou rodinou, s přáteli, blízkými lidmi. K oslavám a různým večírkům patří pití, ať už alkoholické nebo nealkoholické, dobré jídlo, pochutiny a také něco sladkého, závěrečnou tečku. Tou může být cokoliv, nejčastější a nejlepší řešení je dort.

Není dort jako dort

Každý si pod tímto pojmem představí něco jiného. Někdo vidí obrovský, dvou patrový někdy i třípatrový dort, který je bohatě zdobený, jiný zase vidí dort, který si upeče doma. Mohou to být nepečené kousky, které skvěle osvěží v parném létě, i pravé dorty s máslovými krémy, s ovocem, želatinou a podobně. Dorty zkrátka mohou být různé a vy vybíráte podle toho, co máte rádi vy sami, podle toho, co chutná vašim hostům.

Když už máte zhruba představu o tom, jaký by měl dort být, přichází na řadu důležitá otázka. Kde jej pořídit? Možností je hned několik! Možná máte ve svém okolí někoho, kdo rád peče nebo dokonce se pečení chopíte vy sami. Když však chcete skutečně dort podle svých představ, je dobré to nechat na profesionálech. Ti přeci jen mají pečení v malíčku, jen tak něco je nezaskočí a navíc upečou vše za zlomek času. Kam se tedy na profesionály obrátit?

Frutiko má ve své nabídce krásné ovocné květiny, ale také pečou výborné dorty. Z široké nabídky si jistě vyberete takový, který zachutná nejen vám, ale také vašim hostům. Jejich online cukrárna vám nabízí lahodné dorty, které sama přímo vyrábí. Navíc mají k dispozici také rozvoz po České republice, takže svůj dort si můžete nechat přivézt přímo k vám domů. Zajistit dort na oslavu či večírek je tak velmi jednoduché.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.