Single ženy – co se o nich traduje a říká? 1

Jste ve šťastném a spokojeném vztahu, již několik let. Proto je pro vás single žena tak trochu záhadou. Je sama dobrovolně? Určitě to musí mít nějaký důvod! Snažíte se jí seznamovat s partnerovými kamarády. Malujete si, jak si padnou do oka, budou spolu chodit na rande a vy získáte pár, se kterým si budete rozumět. O single ženách se toho povídá spousta. Jaká jsou klišé?

Single žena nechce být single

Po večerech sedí doma, sledují romantické filmy, brečí a tajně si přejí, aby se na ně konečně!, usmálo štěstí a ony taky našly toho pana pravého, jako ve filmu. Možná se taková žena najde, ale ne všechny se tímto stavem trápí a hroutí se.

Jsou sobecké

Single jsou kvůli tomu, že neumí ustoupit a přizpůsobit se. Ne vše se dá takto paušalizovat, některé single ženy prostě single být chtějí, jiné se starají o rodiče, pracují víc, než ostatní.

Nikdo je nechce

Všichni jsou v jejím okolí vdaní, těhotní, popřípadě rozvedení, jen ona je pořád single. Bodejť, prostě jí nikdo nechtěl, krásy moc nepobrala a tak dále. Single žena neznamená automaticky ošklivka nebo hloupá.