Proč si pořídit kvalitní fotopast?

Fotopast je plně automatickým digitálním zařízením, které dokáže zaznamenávat snímky ve dne i v noci. Moderní fotopasti jsou schopny posílat vám zaznamenané fotografie ihned na váš mobilní telefon. Proč si však fotopast pořídit? K čemu je užitečná?

Monitoring zvěře

Fotopast je skvělým pomocníkem v monitorování pohybu zvěře. Ocení ji tedy především myslivci, kteří často potřebují pohyb zvěře mapovat. Fotopast zaznamenává nejen fotografie, ale také krátká videa o maximální délce 1 minuty. K aktivování fotopasti dochází spuštěním PIR čidla ve chvíli, kdy je v zorném poli fotopasti zaznamenán pohyb, ať už zvířete či člověka. Nemusíte se však bát nadměrného množství fotografií. Fotopast je konstruována tak, aby docházelo k eliminaci nežádoucího pohybu v zorném poli. Navíc fotopast nepracuje jen na základě pohybu, ale také teplotních změn.

Ochrana majetku

Fotopast je také skvělou volbou jako pomocník v ochraně majetku. Slouží pro zabezpečení objektů a k ostraze, jelikož díky ní máte přehled o tom, co se u vašeho domu či pozemku děje.

Jak vybrat fotopast?

Při výběru fotopasti budou rozhodovat vaše požadavky, ale také finanční možnosti. U fotopasti také platí, že čím více do ní můžete investovat, tím lepší funkce pro vás bude mít. Levné verze fotopastí seženete do 2500 Kč. Jedná se například o fotopast ScoutGuard 520 nebo Acorn 3310. Obě dvě fotopasti můžete pořídit za stejnou cenu, ale fotopast Acorn má barevný LCD displej. Díky tomu si můžete prohlížet fotografie přímo v terénu a nečekat na doma. Pokud můžete do fotopasti investovat více financí, dobrou možností jsou pro vás fotopasti BROWNING, které vynikají kvalitou fotografií. Velmi oblíbenými jsou v České republice fotopasti BUNATY, které mají také menu v českém jazyce. V České republice je používá mnoho měst na ochranu majetku.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.