Povánoční vydechnutí

Pokud jste majiteli internetového obchodu a uvízlo nám za nehty alespoň něco málo z 30 miliard korun utracených po netu za vánoční dárky roku 2018, může být váš povánoční čas velmi příjemnou dobou a satisfakcí za vaše obchodní snahy.

Intenzivní vánoční dobu jste přežili, stejně jako návštěvy rodiny, přátel i nepřátel, přílet Ježíška, příjezd Santy, Dědy Mráze nebo jiných alternativních bytostí dle vyznání také.

Pokud vás stres a běsnění vánoční pohody a veselí neskolily už před Štědrým dnem nebo o svátcích, dáváte se dohromady nyní, kdy konečně všechno napětí povolilo a vaše domovy veškeré vítané i nevítané existence konečně opustily.

Oslabení těla stresem z nevyspání, pracovního vypětí, obchodních jednání a strachu z chybných rozhodnutí je sice strašné, ale setkání s příbuznými to leckdy násobně předčí.

V kulisách někdy spíš rozpačitě působících staročeských tradic uprostřed moderního ekonomicky smýšlejícího světa přinášejí Vánoce dosti rozporuplné spočinutí.

Pokud jste prostě Vánoce neustáli a imunita těla selhala, po návštěvě lékaře zřejmě berete antibiotika, nasazujete u nás nejznámější enzymoterapii lék Wobenzym, abyste zaktivovali vlastní obranyschopnost organismu, podpořili cirkulaci lymfy a krve, což umožní zásadně zrychlit přísun protilátek a znásobit účinnost antibiotik s nedocenitelným bonusem zmírnění bolesti a zmenšení otoku.

Enzymy sice výrazně zkrátí dobu uzdravení, ale příště si Wobenzym nasaďte raději už několik týdnů před očekávaným náporem čehokoli, abyste svoji obranyschopnost posílili už předem a nepodlehli ani virům, ani bakteriím a ani lidským nástrahám.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.