Muži – od jakého se raději držet dál?

Někteří muži se na vztah hodí, jiní zase ne. Je to prostě tak, člověk s tím nic neudělá. Někteří se mohou změnit, ale jiní v sobě mají určité chování zakódováno a nejde s tím nic moc dělat. Máte pocit, že ho změníte? Pak nejspíš spláčete nad výdělkem. U kterých mužů se mít na pozoru?

Váš šéf

V televizi je to přece tak jednoduché, střetnete se pohledem, chvíli to bude problém, ale pak se zamilujete, vše bude sluncem zalité a vy uslyšíte svatební zvony. Realita tak slunná nebývá. Často své funkce tito muži zneužívají a spíš jim jde o nezávazný vztah. Jakmile skončí, většinou odchází z práce právě ženy.

Kamarád

Jste sama, on je sám, přátelství s výhodami, bez závazků, s pevnými pravidly, bez lásky. Problém je, že dříve či později do toho jeden z dvojice může zamotat city. A pokud to takto necítí i druhý končí nejen vztah, ale i dlouholeté přátelství.

Zadaní nebo ženatí

Ti by měli být tabu už od první schůzky. Vždycky budete „ta druhá“, ta která čeká, až se utrhne od manželky, ta, které zůstane jen pár hodin týdně. Navíc, pokud to praskne a zůstane s vámi, jakou máte šanci, že od vás neodejde zase k další?