Látkové pleny pro pohodlí vašich miminek

Pokud očekáváte příchod miminka, zajisté přemýšlíte nad tím, co všechno je potřeba si pořídit. Kromě klasické kojenecké výbavy a potřeb pro miminko se ocitnete před rozhodnutím jaké plenky budete používat.

Když plenky, tak látkové

Možná si nyní některá maminka povzdechne, že látkovým plenkám již dávno odzvonilo, ale opak je pravdou. Látkovým plenám dává přednost stále více rodičů. Ptáte se proč? Protože už to nejsou ty látkové plenky, na které jsme byli zvyklí v minulosti a kromě toho nabízejí celou řadu výhod. Jsou příjemné a pohodlné, vyrábějí se z přírodních materiálů, bez chemických látek a šetří naše finanční prostředky, neboť jsou cenově výhodné. Široký výběr různých variant nabízí e-shop obchod-latkovepleny.cz, který se na látkové pleny a jejich prodej specializuje již poměrně dlouhou dobu. Naleznete zde látkové plenky oblíbených značek, prací prostředky, kosmetiku přírodního rázu a další potřebné věci pro vaše miminko.

Mezi výhody, které látkové pleny nabízejí, patří především příjemný materiál, snadná péče (plenky se dají vyprat v automatické pračce a nemusí se žehlit), důležité je i hledisko ekologické a finanční.

Tipy pro vás

Pořídit si můžete plenky, které jsou řešeny systémem na patentky a jejichž součástí jsou svrchní kalhotky a vkládací plenky, pleny vícevrstvené, jednovelikostní nebo novorozenecké kalhotkové plenky. Výhodou jsou i pleny separační, které mají za úkol udržet znečištění od plenky.

U systému na patentky se vnitřní část, která saje, nacvakne pomocí patentek do svrchních kalhotek a není tak nutno pokaždé prát i svrchní kalhotky. Velmi praktické jsou plenky pro novorozeňátka. Díky menším rozměrům lépe sedí a nebrání miminku v pohybu zapínání je řešeno na patentky, snappi sponku (pomůcka pro lepší uchycení plenky) nebo suchý zip.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.