Kterým mužům ženy prostě nemohou odolat? 1

Romantické filmy jsou v mnohém úžasné, vidíte opravdovou lásku, která překoná všechny překážky, které se jí staví do cesty. Nakonec to všechno vyjde, ti dva spolu zůstanou, zazvoní zvonec a objeví se titulky. Každá žena sní o jiném muži, ovšem je typů, kterým ženy zkrátka neodolají.

Chodící sex appeal

Někteří muži prostě mohou mít ženu, na kterou si ukážou. Je to díky jejich sex appelu, tomu, jak umí zapůsobit na ženu. Jsou přirození, vědí, co říct. Nemusí to nutně být o krásném obličeji, ale takoví muži mají zkrátka ono „něco“ čím okouzlí každou ženu, která se v jejich blízkosti objeví.

Romantik každým coulem

Stará dobra romantika, květiny, večeře při svíčkách, zamilované textovky, čokoláda, romantická gesta, slova typu miluji tě. To všechno jsou právě ony romantické filmy, na které se ženy tak rády dívají. Takový muž dává ženě najevo, jak moc pro něj znamená, jak je pro něj jedinečná. A to je snem snad každé ženy.

Tak trochu grázlík

Popřípadě chcete-li rebel. Muž, který kašle na romantiku, kytky a podobné „blbosti“. Nechává vás čekat, nezavolá, vy se doprošujete jeho pozornosti. Vyzařuje z něj něco nebezpečného a jiného. Vyjdete kvůli němu ze své komfortní zóny a zažijete adrenalinové chvíle.