Jarní prázdniny

Děti se často ptají, proč se jarním prázdninám říká „jarní“, když jsou v zimě. Těžko říct… Ty letošní už začaly a různými okresy se proženou v termínech mezi 3. únorem a 15. březnem, takže i ti poslední prázdninoví uživatelé se s astronomickým začátkem jara, tedy jarní rovnodenností, minou o pět dní.

Že se o prázdninách nedočkáme jara se ví dost přesně, ale čeho všeho se naopak dočkat můžeme, se neví ani nepřesně. Byli bychom ale velmi rádi, kdybychom se vyhnuli jakýmkoli dostaveníčkům s viry nablízko. Tato přání nemusejí mít ale nutně jen povahu zbožných proseb.

Pokud totiž svoji, nebo dokonce celou rodinnou, imunitu vyzbrojíme silou enzymů nejen svých vlastních, ale i enzymovou kúrou Wobenzym, posuneme svoje „doufám, že někdo z nás neonemocní“ blíže k realitě.

Směs enzymů podávaná per orálně ve známých, třiceti lety účinné praxe ověřených, červených tabletách nastartuje a zásadně posílí imunitní reakce organismu tak, že zvýší šance odolat nejen chřipkovým, ale i bakteriálním nákazám na zcela jinou úroveň.

V případě, že se nám nepodařilo začít užívat lék Wobenzym preventivně a infekce už propukla, okamžité nasazení enzymové terapie pomůže urychlit průběh, zmírnit intenzitu nemoci a doléčit příčiny tak, aby návrat do plného zdraví byl co nejdříve a bez rizika recidivy. Více na www.wobenzym.cz. I mimo jarní prázdniny…

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.