Jaký plot zvolíte pro vaši nemovitost?

Vzhledem k tomu, že plot je nejen součástí našeho pozemku, ale také velmi výrazným architektonickým prvkem, měl by ladit s domem a okolím. Jeho výběru je tedy potřeba věnovat náležitou pozornost. V nabídce naleznete celou řadu různých možností. Nabízí se ploty betonové, dřevěné, plastové, kovové ploty, ploty živé nebo kombinace různých druhů materiálů.

Proč si vybrat právě kovový plot?

Kovový plot je velmi kvalitní druh plotu, který splní všechna vaše očekávání. Velmi dobře vypadá a kromě toho dostatečně ochrání jakýkoli druh nemovitosti. Nemusíte se bát ani vzhledu. Kovový plot se stává velmi designovým doplňkem každé stavby. Pokud se i vy rozhodujete, že si pořídíte kovový plot, podívejte se na nabídku společenosti Ploty Bohumínmoderní ploty kovové fotogalerie.

Kovové ploty nabízejí celou řadu výhod. Jsou zpracovány moderním způsobem, nevyžadují žádnou speciální údržbu a jsou dodávány s veškerým potřebný, příslušenstvím.

V nabídce společnosti naleznete několik různých variant.

Premium je řada, která je navržená a vyrobená tak, aby uspokojila i ty velmi náročné zákazníky. Nabízí nejen precizní zpracování, ale i dlouhou životnost a vysokou odolnost vůči korozi.

Ekoline patří mezi ekonomickou řadu, kterou lze využít nejen pro oplocení průmyslových či veřejných objektů, ale i rodinných domů. Na výrobu tohoto typu plotu se využívají žárově zinkované ocelové profily, jež jsou odolné vůči vlivům vnějšího prostředí.

Trend jsou ploty, které korespondují se současným moderním stylem staveb. Svým majitelům nabízejí nejen moderní vzhled, ale i minimální údržbu. Na výrobu této řady se používají duté ocelové čtyřhranné profily.

Briliant je řada, která vyniká především velmi dobrou dostupností, neboť nabízí velmi nízkou pořizovací cenu a poměrně dlouho dobu na záruku.

Industrial jsou ploty, které se využívají především pro oplocení budov administrativních, průmyslových areálů nebo sídel firem. Tato řada plotů je doplněna o kvalitní povrchovou úpravu, díky které dobře odolává především mechanickému způsobu poškození.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.