Jak vybrat dokonalou peněženku právě pro vás?

Ačkoliv se to nezdá, je peněženka velmi osobní věcí. Nejenže doslova často „drží“ vaši identitu, ale také prozrazuje jakým jste člověkem – pořádným, chaotickým, vždy připraveným? Takže když je čas vyměnit peněženku, je důležité vědět, co hledat.

Nedělejte z peněženky „knihovnu“

Pokud má někdo obrovské podkroví nebo půdu, je pravděpodobné, že bude skladovat věci, které se „mohou někdy hodit“. S peněženkou je to podobné. Jistě vlastníte spoustu karet, které vám připadají důležité, ale jste si tím jistí?

Položte všechny karty na stůl a dejte na stranu ty, které běžně používáte, třeba i denně. Ty vložte zpět do peněženky. Peněženky na karty nejsou dnes ničím neobvyklým a vlastní je většina lidí.

Hledejte kompromis

Výběr správné peněženky by měl jít nad rámec pouhého rozhodování, která vypadá nejlépe. Zvažte svůj každodenní život; pokud nosíte džíny většinu dní, pak dejte přednost lehké kůži a nechte ji nasáknout nějaké džínové zbarvení. Pokud častěji nosíte obleky, zkuste tradiční tmavý povrch pro sofistikovanější styl.

Podřiďte se ročním obdobím

V létě také nenosíte stejné boty jako v zimě, proto zvažte nákup menší peněženky do letního období, což platí především pro ženy. Pouzdro na doklady je ideálním řešením, jak „přecpané“ peněžence ulevit. Především na dovolené se nedoporučuje nosit vše pohromadě. Při setkání s kapsářem se o mnoho snižuje riziko odcizení peněz i dokladů.

Nákup neunáhlete

Peněženka je jedním z mála doplňků, které používáte každý den. Skutečně se stane součástí vás. Pokud doma zapomenete svou peněženku, zbytek dne není stejný; cítíte se neúplní. Pokud vaše peněženka opravdu dosloužila a nadešel čas k nákupu nové, mrkněte na web penezenky-ahal.cz, kde objevíte velké množství peněženek, pouzder a jiných doplňků pouze z kvalitních materiálů.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.