Fotokoutek.fun to je zábava pro každou příležitost

Pokud patříte mezi pořadatele jakékoli společenské akce, může to být ples, maturitní či firemní večírek, svatba nebo třeba rodinná oslava, vaším přáním je, aby se všichni účastníci dobře bavili. Hledáte tedy možnosti, jak toho docílit. A co třeba fotokiosek či fotokoutek? Říkáte si, že je to bláznivý nápad? Určitě ne a zajisté potěšíte každého. Ptáte se, proč? Tady je hned několik důvodů.

Fotokiosek či fotobudka

Nenáročná zábava, která umí fotit, klíčovat, sdílet fotky a díky QR kódu je hned můžete mít uložené ve svém mobilu. Fotky si také můžete ihned na místě vytisknout. A co k instalaci potřebujete? Pouze trochu místa, přístup do elektrické sítě a stolek na rekvizity. Rekvizity a jaké? No přece ty, které použijete pro focení. Pokud má být focení zábava, zkuste se trochu vylepšit pomocí rekvizit, které se ponesou v duchu námořníků a pirátů, superhrdinů a dalších motivů. Více naleznete na stránkách fotokouek.fun. Nemusíte se obávat ani ovládání, je velmi intuitivní a to díky dotykovému monitoru, na kterém uvidíte budoucí fotografii před jejím vytvořením a tiskem. A aby bylo vše dokonalé, můžete si dokonce vybrat i pozadí, které pak bude na fotografii. Z ničeho nemusíte mít obavu, pokud si, alespoň zpočátku, nebudete vědět s něčím rady, pomůže vám vyškolená a profesionální obsluha, která bude po celou dobu přítomna.

Fotokoutek je také prima

Fotokoutek je vlastně zjednodušený mobilní ateliér, který disponuje profesionálními zábleskovými světly a fototiskárnou, jež zajistí tisk fotografií během několika málo minut. Kvalita hotových fotografií je na vysoké úrovni a téměř k nerozeznání od fotografií pořízených ve studiu. Lze jej využít na jakoukoli společenskou akci. Chcete vaše fotografie sdílet? Není problém a to díky OneDrive Cloud, jež naleznete v nabídce balíčku Exkluziv.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.