Dovolená na Mácháči? Stačí vědět, kde složit hlavu!

Přemýšlíte nad dovolenou nebo alespoň prodlouženým víkendem, který strávíte mimo domov a pořádně si odpočinete? Chtělo by to vyrazit někam, kde můžete aktivně odpočívat, pokud budete potřebovat nebo jen tak ležet u vody a vstřebávat klidnou atmosféru či si dát menší procházku přírodou a na chvíli vypnout. Plánujete, jak si všechno okolo užijete, ale přemýšlíte nad tím, kde se ubytujete? Chcete něco, co vám přinese komfort v podobě postele a vlastního prostoru, kde můžete jít, když potřebujete chvíli pro sebe. Kde tedy najít to správné ubytování?

Máchovo jezero jako skvělá dovolená

S rodinou vždy jezdíme na týden na Máchovo jezero. Je to doba, kdy můžeme být všichni pospolu – mí rodiče, manželovy rodiče, můj brácha s rodinou a manželova sestra. Podnikáme spolu výlety, jezdíme po okolí nebo jen strávíme den u vody, kde se děti koupou a my se je snažíme krotit. Vždycky je to legrace, ale dlouho jsme hledali místo, kde by to pro nás všechny bylo ideální. Naši nemají rádi stany a my s dětmi taky ne. Hledali jsme Máchovo jezero ubytování a narazili jsme na skvělou chatovou osadu Elite. Od té doby jezdíme jen tam. Chatky jsou vybaveny pohodlnými postelemi a chladničkou, takže sladkosti pro děti, vodu a nějaké to jídlo máme kam uložit“ popisuje Jana.

Navíc je v areálu také jídelna s barem, takže se vždy můžeme bez problému najíst. Děti si vystačí samy na houpačkách, prolézačkách a pískovišti. Občas se jdeme projít na minigolf, kolotoče nebo trampolínu. Večer sesedneme k ohništi nebo si půjčíme gril, dáme si večeři, dáváme si lahodné pivo a nic nám nechybí. Chatová osada Elite je zkrátka pro nás ideální na dovolenou. Můžeme trávit den u jezera, na prohlídce města, hradů, zámků nebo se jít projít do lesa, třeba sbírat houby“ uzavírá Jana nadšeně.

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.