Cashback – nakupujte chytře!

Dnes je to všude samá sleva, akce a něco zdarma. Kupte tři kusy, čtvrtý zdarma, každá pátá návštěva je zdarma a podobně. Není pochyb o tom, že když je něco v akci nebo ve slevě a vám se to bude hodit, pořídíte si to. Ostatně, proč neušetřit, když se to přímo nabízí. Když jdete vyloženě po slevách, někdy si můžete přijít na pěkných pár stovek, které ušetříte. Když je tak možnost, je fajn jí využít.

Cashback vrací peníze

Doslovný překlad slovíčka cashback je návrat peněz. Jde o službu nárokování zahraničního DPH, tedy možnost získat peníze zpátky z nákupů, které se provedly na internetu. Od roku 2010 je jako cashback označováno vrácení peněz z nákupů na internetu. Tuto možnost lidé získávají skrz různé portály, které tuto službu nabízejí. Buď to mohou být eshop slevy, které lidé dostanou, popřípadě mají svůj účet, skrz který nakupují a následně se jim peníze vrátí nazpátek.

Jak na to? Je to poměrně jednoduché, stačí na Tipli vytvořit svůj profil a skrz tuto stránku nakupovat přesně tak, jak jste běžně zvyklí. Obchodníci následně kontaktují portál a skrz něj dostanete zpátky přesně to, co máte. Jednoduché, bez problémů, rychlé a tolik pohodlné. A ve finále vám ještě z vašich klasických nákupů dají peníze zpátky. Když budete přes Tipli nakupovat pravidelně, pak si můžete přijít na poměrně slušnou částku.

Pokud na nákupy potřebujete finance, můžete si půjčit od lidí na Zonky.

Slevový portál je dnes velmi populární a není divu. Najdete zde slevy a různé nabídky ze všech možných kategorií. Potřebujete nakoupit v lékárně? Pak to není problém! Chcete nakoupit kosmetiku? Opět žáden problém. Potřebujete dobré a kvalitní obutí? I pro tyto případy jsou na těchto portálech vybavení, najdete zde opravdu vše, co aktuálně potřebujete. Díky tomu pohodlně nakoupíte, vyberete si přesně to, co potřebujete a ještě k tomu navíc ušetříte, což se vám určitě vyplatí!

Separator image Publikováno v kategorii Tipy & rady.