Máte restauraci? Objevte nejen kvalitní drcená rajčata v plechovce

Abychom ulahodili všem hostům a dalším strávníkům, je potřeba, abychom vařili chutně, kvalitně a s ohledem na zdraví. Je přitom jedno, jestli vaříme doma, v restauraci, máme malou vývařovnu, výrobnu potravin nebo jinou firmu, kde se vyrábí pokrmy. Abychom mohli toto vše splnit, je potřeba mít kvalitní tým kuchařů, vhodné prostory s dostatečným vybavením a také kvalitní potraviny, s nimiž jídla vyrábíme.

Drcená rajčata v plechovce

Velmi oblíbenou součástí mnoha jídel jsou drcená rajčata v plechovce. Dají se použít při přípravě polévek, omáček, různých základů pod maso, na přípravu pizza směsi, kterou umístíme na těsto… Kvalitní, chutná a v různě velkých baleních nabízí drcená rajčata v plechovce firma BMC Brno. Ta působí desítky let coby přední dodavatel pokrmů ze Španělska i další zemí dnes už nejen EU, ale i jiných. Podařilo se jí vytvořit vlastní značku BASSTA, pod kterou najdete jen kvalitní, přitom ale cenově dostupné potraviny.

Zmíněná drcená rajčata v plechovce jsou ponechána v rajčatové šťávě. Znát je můžete i pod názvem Polpa Fine di Pomodoro, a jde o kvalitní výrobek bez zbytečných přídatných látek. Základem je pak pro polévky, omáčky, k dochucení nejrůznějších jídel. Balení o velikosti 4050 g je dostatečně velké pro velkoobchodní sítě, restaurace i sítě Horeca.

Všechny informace najdete na webové stránce https://katalog.bmcbrno.cz/drcena-rajcata-polpa-fine-di-pomodoro-4050-g.html a ve spodní části této stránky najdete i další produkty z rajčat. Např. Tomate Frito 400 g Tetra Pacek, Drcená rajčata 10 kg bag in box, rajčatový protlak Doppio Concentrato di Pomodoro 800 g, krájená rajčata s rajčatovou šťávou 400 g a další.

Nejen produkty z rajčat nabízí BMC Brno. Kupte si i konzervované ovoce, další zeleninu, olivy, olivové oleje, koření nebo třeba citronovou šťávu a vinné octy. Nabídka je obsáhlá, vybere si každý zájemce.