Zajímá vás, co se na vašem pozemku děje, když nejste doma?

Když odejdete z domu do práce nebo o víkendu odjedete za rekreací, máte přehled, co se odehrává na vašem pozemku? Možná, že nic, možná jsou tam vandalové, možná se tam zaběhl sousedův pes a možná, že je tam zloděj. Možností je mnoho, ale nikdy se to nedozvíte přesně, dokud si nepořídíte fotopast. Fotopasti jsou pro stále více majitelů domů nezbytnou součástí pozemku. Ačkoliv jde jen o malé maskované zařízení, které se umístí na strom, jeho přínos je velký.

Proč si pořídit fotopast

Fotopast má za úkol monitorovat určitou oblast tak, aby si jí vetřelec nevšiml. Na rozdíl od kamer fotopast nesnímá v kuse, ale jen tehdy, když se dostane člověk nebo zvíře do monitorované zóny. Fotopast reaguje na tepelné pohyby, které registruje s pomocí PIR čidla. Když takový pohyb zaregistruje, vetřelce vyfotí nebo natočí. Fotopasti Bunaty disponují LCD displejem, kde si následně můžete záznam prohlížet, ukládá se i na paměťovou kartu a prohlédnout si ho můžete i v počítači nebo v televizi. Nabízí se vám i fotopast Bunaty s GSM modulem, která vám snímky okamžitě posílá na telefon nebo email.

Fotopasti jsou velmi odolné a v exteriéru vydrží po celý rok. Jelikož jsou na baterie, můžete je umístit i daleko od elektrické sítě, třeba i na zahradu nebo do lesa. Snímky pořizují jak ve dne, tak i v noci a pomáhá jim v tom neviditelný přísvit. Fotopast si můžete nastavit tak, aby vám to nejvíce vyhovovalo, nastavíte si čas, kdy bude aktivní, jestli má pořizovat fotky, videa nebo obojí, jaký bude mít dosah a mnoho dalšího. O fotopast se starat nemusíte, jen ji umístíte na své místo a budete občas kontrolovat záběry. Fotopast pomohla odhalit už mnoho zlodějů nebo vandalů. Pomáhá jak v ochraně majetku, tak i ve sledování divokých zvířat v přírodě. Jakou fotopast si vyberete, to už je jen na vás. Ceny fotopastí jsou nízké a můžete si je tak snadno pořídit i na svůj pozemek.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.