Vzhůru za zábavou a dobrodružstvím!

Hledáte tipy na výlet nejen s dětmi a nevíte, kam se máte obrátit? VenKaždyDen.cz jsou informativní stránky, zaměřené na tipy na výlet Český Ráj, tipy na výlet České Středohoří, na tipy na výlet Beskydy, tipy na výlet Jeseníky a dalších známých a často navštěvovaných koutů celé naší republiky. Jednoduše si na našich stránkách zadejte svá kritéria a požadavky na dokonalou dovolenou a my Vám vybereme to nejlepší. Hledat můžete podle obtížnosti, zajímavosti určité lokality, podle délky, časové náročnosti a dalších indicií, jež nám pomohou k nabídce vhodně zvolených míst k Vašemu výletu či dovolené. Neváhejte a kontaktujte nás přímo na webu, nebo telefonicky.

Neseďte doma, zvedejte kotvy!

V dnešní počítačové a mobily přeplněné době, kdy děti tráví většinu ze svého volného času doma u počítače, či u telefonu, je velmi důležitý pohyb na čerstvém vzduchu. Nabízíme obrovskou přehlídku dětských hřišť a to nejen dětských hřišť Praha. Naši klienti mají možnost přibalit si na cesty naši mobilní aplikaci a hledat tipy a nápady na výlet přímo ve svém telefonu. Na stránkách společnosti ale najdete i zajímavé články a recenze na určité památky, jako jsou české hrady a zámky, anebo rozhledny, či přírodní parky. Hledáte tipy na výlet Praha, tipy na výlet Jižní Čechy, Tipy na výlet Jižní Morava, nebo tipy na výlet České Švýcarsko? Venkazdyden.cz je tou nejlepší volbou.

Zajímavé nápady a tipy

Každý z Vás se může zapojit do našeho poslání. Stačí pouze sledovat tipy na výlety po celé ČR, nebo na vybraných hřištích pořizovat fotky svých dětí a okolí a posílat je k nám. Jedná se o jednoduchý přivýdělek například maminkám na mateřské dovolené. Pomozte nám ukázat, jak je v naší vlasti krásně a jaké památky, chráněné oblasti a jiné zajímavosti u nás můžou lidé najít. Tipy na výlet České Středohoří, tipy na výlet Jižní Čechy, nebo tipy na výlet český Ráj naleznete pouze u nás. Na žádném jiném informačním portále není takový přehled, jako zde. Věříme, že potěšíme i ty nejnáročnější a Vy díky nám zažijete spoustu dobrodružství a nezapomenutelných chvil.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.