Stále populárnější vzdělávání dospělých

Jednou z věcí, které jsou na moderním světě opravdu dokonalé, je možnost vzdělávání pro dospělé. Zatím co v minulosti bylo jenom minimum takových možností, tak dnes se může víceméně každá důležitější škola pochlubit i univerzitou třetího věku, nebo veřejnými vzdělávacími kurzy. Tomu se věnuje ve velkém andragogika a management školství. Samotná andragogika je přitom vědou, která se zaměřuje na vzdělávání dospělých. Ti totiž potřebují vždy trochu odlišné přístupy k mnoha metodám učení.

Pedagogika v cestovním ruchu

Zajímavým oborem, který můžete studovat konkrétně ve Frýdku-Místku, je zajímavá pedagogika cestovního ruchu. Jedná se o obor, který umožňuje vychovávat experty na propojení dvou činností, které se jinak poměrně dost míjeli. Také cestování a aktivity daleko od vzdělávacích institucí mohou být cestou k tomu, jak získat nové znalosti a dovednosti. Navíc se jedná o novinku, která může být v budoucnosti velice žádaná po celém světě!

Získejte žádaný titul MBA

MBA je jedním z titulů, které k nám dorazily ze západu. Jedná se o obchodní titul, který je zkratkou anglického „Master of Business Administration“. V přímém překladu by to mohlo znamenat něco jako „mistr administrace obchodu“, ale všichni víme, že si pod takovým titulem můžeme představit právě schopného marketingového experta. MBA nelze sehnat všude a jedná se o titul, který v České republice nabídne jenom hrstka škol. Mezi nimi je také studium MBA ve Frýdku-Místku, které patří mezi nejlukrativnější příležitosti k získání kvalitního vzdělání v oboru.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.