Španělská vína jako dárek pro Vaše nejbližší

Hledáte víno, které byste rádi darovali jako dárek k narozeninám nebo jen tak pro radost? Darujte jako pozornost některé ze španělských vín.

Proč darovat právě španělské víno?

Španělsko je považováno za jednu z největších evropských vinařských zemí. V produkci zaostává pouze za evropskými velmocemi, jako je Francie a Itálie. Španělsko je protkáno mnoha vinařskými regiony. Z nich nejznámější je bezpochyby oblast Rioja a Ribera del Duero, které se proslavily svými mohutnými víny z Tempranilla. Pro Španělsko jsou typická především červená vína, avšak především v Katalánsku si můžete pochutnat také na šumivých vínech Cava. Pro španělská červená vína je charakteristická nezaměnitelná chuť, zajímavá barva i neodolatelná vůně. Mezi nejpěstovanější odrůdy červeného vína náleží zmíněné Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot. Vína všech zmíněných odrůd můžete objednat od společnosti BMC Brno. Jako dárek bude vysoce hodnoceno zejména víno s označením Gran Reserva. Tato vína zrají minimálně dva roky v barikových sudech a rok až tři v lahvích.

Pochutnejte si také na španělských delikatesách

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno www.bmcbrno.cz nepořídíte nejen špičková španělská vína, ale také španělské delikatesy, po nichž se Vám budou jazýčky jen sbíhat. Společnost BMC Brno je od roku 1996 je předním dodavatelem potravin z této přímořské země. Portfolio firmy BMC Brno je více než pestré. Vše přitom podtrhává nezaměnitelná chuť i kvalita. Z několika druhů paštik, džemů, nakládané zeleniny, luxusních sladkostí turrón a vynikajících mandlí si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.