Ochrana majetku i monitoring zvěře – co umí fotopasti?

Malé krabičky, které vypadají nenápadně. Ve skutečnosti toho umí opravdu hodně! Dokonce ochránit váš majetek nebo přesně monitorovat zvířata v okolí. Potřebujete něco podobného? Pak směle do toho, pořiďte si tuto kouzelnou krabičku. Využití je opravdu široké, můžete ji používat v mnoha různých situacích, které potřebujete mít pod kontrolou. Umí fotit nebo natáčet zcela neviditelně a bezhlučně, což nikoho nevyruší a vy tak máte pádné argumenty a důkazy. Můžete s jejich pomocí sledovat, kdo se pohybuje na vaší zahradě, kdo v chatové osadě nebo v okolí vchodových dveří.

Malá krabička, která umí velké věci

„Chalupu jsme si chtěli pořídit roky, ale pořád se nám nabídky nelíbily úplně tak, jak jsme si představovali. Po dvou letech hledání jsme jí konečně našli! Menší chalupu, která má velkou zahradu a je odříznutá od sousedních chat. Naprostý klid a ticho, což bylo kritérium, které jsme požadovali. V létě je tam skvěle, nikde nikdo, ideální na odpočinek. Bohužel na podzim a v zimě, kdy na chalupu nejezdíme, je to rájem pro zloděje. Nacházeli jsme ji pravidelně vypáčenou, vybílené zásoby, možná v ní někdo přespával, stará televize, rádio a podobné drobnosti odcizeny. Policie krčila rameny, vše sepsala, ale dopředu varovala, že najít pachatele nebude jednoduché“ rozpovídá se o svých strastech pan Jordán.

„Když jsme si posteskli kamarádům, doporučili nám fotopasti. Nejdřív jsme přesně nevěděli, o co jde, ale brzy jsme zjistili, jaký poklad jsme si pořídili. Na podzim, když jsme chalupu pečlivě zazimovali a vše uklidili, fotopast jsme naaranžovali ke skalce, přímo na vchodové dveře. Párkrát jsme ji byli zkontrolovat a z nahraného materiálu se nestačili divit. Vše jsme předali policii, která na základě těchto důkazů mohla jednat a konat! Stále na chalupě nenecháváme nic cenného, ale tyto „nezvané návštěvy“ zatím utichly!“ uzavírá pan Jordán.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.