Nezapomínejte na kvalitní ochranné pracovní oděvy a obuv

Mnoho zaměstnanců ve své profesi pracuje s nebezpečnými látkami, ohněm či pracovními nástroji, které vyžadují nehořlavé, antistatické, často i multinormní ochranné pracovní oděvy. Může se jednat například o nehořlavé výstražné vesty, antistatické nehořlavé výstražné bundy, pracovní rukavice a další ochranné nehořlavé antistatické pracovní oblečení. Jde také samozřejmě o pokrývky hlavy, jako například antistatické přilby a vhodnou pracovní obuv. Vše pořídíte na pracovniochrana.cz.

Slušivé pracovní oděvy – nejlepší propagace vaší firmy

Pokud svým zaměstnancům pořídíte slušivé pracovní oděvy, můžete si být jisti, že je budou nosit s radostí a hrdě tak propagovat vaši firmu. Pracovní oděv musí vydržet i náročné podmínky. Od toho se musí odvíjet i kvalita materiálu a kvalita zpracování. Obojí je důležité také proto, že pracovní oděv zaměstnanec nosí několik hodin nepřetržitě, často i dvanáct hodin, a stále se musí cítit natolik pohodlně, aby svou profesi mohl bezpečně vykonávat.

Pokud chcete mít i své nohy při jakékoliv práci jako v bavlnce, je třeba, aby pracovní obuv, kterou si hodláte pořídit, splňovala veškerá bezpečnostní kritéria. K tomu je třeba přičíst i kritéria hygienická a ergonomická, a kvalitní pracovní obuv právě pro vaše nohy je na světě.

Je libo pracovní kalhoty? Zvolte unisex softshellové!

Moderní styl a padnoucí střih je doménou především ženského pohlaví. Pokud je styl a střih navíc spojen s funkčností, dá se hovořit o naprosto dokonalých dámských pracovních oděvech. A protože chladným zimním dnům snad již konečně brzy definitivně odzvoní, je třeba ženám dopřát prodyšné oblečení padnoucího, ale přitom volného střihu, které je nebude omezovat při práci v pohybu. Takové dámské pracovní oděvy doplněné například unisexovými softshellovými pracovními kalhotami ženy rozhodně ocení.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.