Nevšední tipy na vánoční dárky

Rádi byste letos na Vánoce darovali něco nevšedního a neočekávaného? Zkuste pro letošní Vánoce věnovat zážitky a dárky, které druhá osoba určitě neočekává. Vždyť překvapení je důležitým faktorem, který prohlubuje radost z dárku.

Zaměřte se na zážitky

Tím nejkrásnějším, co můžete věnovat, jsou jistě zážitky. Zaměřte se proto letošní rok na dárky v podobě zážitků. Pokud je vaše druhá polovička zaměřena spíše sportovně, pořiďte jí poukaz na hodinu v surfové aréně, kurz potápění či permanentku na cvičení. Naopak pokud jste spíše kulturní rodinou, můžete věnovat lístky na koncert, do divadla či chutnou degustační večeři. Vsadit můžete i na dárky adrenalinové, například seskok padákem, bungee jumping či zkoušku volného pádu. Zážitky jsou skvělými dárky, na které budou osoby ještě dlouho vzpomínat, ale sami by si je jistě nikdy nekoupili.

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Dávka relaxace

Vhodným dárkem je také věnovaná relaxace, kterou si člověk běžně sám nedopřeje. Darovat můžete poukaz na masáž, pedikúru či manikúru nebo rovnou wellness víkend. Nic člověka nepotěší více, než když dostane čas pro sebe, kde si navíc může v klidu odpočinout. Takovýmto typem dárku jistě neurazíte maminku, babičku, ale třeba i sestru či tatínka. Vybrat jim můžete různé druhy masáží, které mohou být více silové či naopak meditativní.

Zpestření vztahu

Pokud přemýšlíte nad nevšedním dárkem pro vašeho partnera či partnerku, zkuste letošní Vánoce vsadit na něco trochu lechtivého. Věnujte svému partnerovi či partnerce erotickou pomůcku, která může zpestřit váš dosavadní sexuální život, zvláště pokud cítíte, že upadá do stereotypu. Stačí, když své partnerce věnujete erotické prádlo a vlastně to bude do jisté míry i dárek pro vás nebo erekční kroužky, které jsou dárkem pro oba partnery. Nebojte se věnovat pod vánoční stromeček nevšední dárek, uvidíte, že vykouzlí úsměv i radost na tváři.

 

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.