Nefunkční notebook … co dělat?

Víte, jaká je první pomoc v případě, že vám přestal fungovat notebook? Stalo se vám, že nejde vůbec zapnout? Nebo se nezobrazuje obraz? Máte snad nefunkční klávesnici? Podívejte se na pár tipů, jak mít notebook co nejdříve opravený.

Je nutné hledat servisy?

Byli jsme zvyklí, že kdykoliv se nám něco doma porouchalo, hledali jsme v blízkosti našeho bydliště specialisty, kteří tomu rozumějí. Nefunkční notebook dnes už ale nemusíte vůbec nikam nosit! Nefunkční tablet, notebook nebo PC zabalíte do krabice a z vašeho domu, kanceláře nebo vámi zvoleného místa jej do servisu odveze svozový kurýr. Nemusíte se tedy trmácet po opravnách a hledat servisy. Stačí jen vyplnit formulář, a za pár dní se vám vrátí opravený notebook.

Jak je to s cenou?

Zatímco mnohé servisy notebooků si účtují nesmyslné částky, vyměňují celé desky a nabízejí nerentabilní ceny opravy, servis notebooku vám ihned po provedení nezbytné diagnostiky sdělí cenu opravy. Dále je jen na vás, zda s cenou budete souhlasit či nikoliv. Na původní desce se vymění jen vadné součástky, díky čemuž je oprava nesrovnatelně levnější. Diagnostika přístroje je zcela zdarma. Dopředu tak víte, kolik vás oprava zařízení bude stát.

A co dál?

Až odsouhlasíte cenu opravy, čeká vás pouze pár dnů, než vám bude opravený přístroj opět doručen kurýrem. Služba je tak určena pro zákazníky z celé České republiky. Notebook k opravě může předat kurýrovi kdokoliv, koho pověříte. Stejné je to i s vyzvednutím. Na všechny typy oprav máte navíc záruku 3 až 24 měsíců – vždy podle typu opravy.

Stalo se vám, že vaše zařízení přestalo pracovat? Není nic jednoduššího než objednat si opravu a předat notebook kurýrovi, který jej odveze do servisu. Bez starostí. Bez ježdění. V pohodlí domu či kanceláře. V celé České republice. A za pár dní máte doma opravené zařízení!

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.