Nápadité dárky pro muže

Marně si lámete hlavu při výběru dárku pro vašeho přítele, manžela, kamaráda nebo tatínka? Bezradně brouzdáte po internetu nebo nahlížíte do pánských časopisů, jestli vás něco neosloví? Zkrátka hledáte stylový dárek pro muže? Máme pro vás tři zaručené tipy. Doporučujeme vám nahlédnout do e-shopu Bagalio.cz a vybrat některou z tašek přes rameno, pánských aktovek nebo peněženek.

Tašky přes rameno – stylové a velmi praktické

Tašky přes rameno pro muže jsou spíše volnočasové. Muži je ocení při cestování, ale i při procházce do města, kdy je dobré mít vše potřebné po ruce. Tašky přes rameno jsou i u mužů stále populárnější. Nebudou se asi nikdy těšit takové oblibě jako dámské kabelky u žen, ale určitě mají již teď mnoho příznivců, kteří je dokáží ocenit a bez nich už téměř nikam nevyrážejí. Vybírat můžete z konzervativnějších modelů z pravé kůže nebo naopak zvolit sportovnější design. Záleží na tom, koho chcete obdarovat a na jeho životním stylu. Taková pánská taška přes rameno je výrazným módním doplňkem. I muži se chtějí líbit a mít outfit perfektně sladěný.

Pánské aktovky nejen do práce

Pánské aktovky se mužům hodí nejen do práce, ale i pro jiné formálnější aktivity, kdy potřebují mít po ruce dokumenty, tablet nebo notebook. Nadčasové a luxusní kožené pánské aktovky jsou elegantním doplňkem k obleku a podtrhují celkový vzhled muže podobně jako kvalitní hodinky. Při výběru byste měli vzít v úvahu velikost tabletu či notebooku, aby měla aktovka dostatečný počet oddělených kapes, poutka na psací potřeby, přihrádky na karty a doklady, poutko na klíče. Barvu a materiál vybírejte podle vkusu a ostatních doplňků toho, koho chcete obdarovat. Kvalitní aktovka jistě vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného.

Kvalitní peněženka jako vizitka

Peněženka je jakousi vizitkou každého muže. I těch, kteří si zrovna na módu nepotrpí. V poslední době se do módy vracejí elegantní pánské kožené peněženky. Pokud darujete kvalitní peněženku, určitě nic nezkazíte a obdarovaný bude mít opravdu radost. A nemusíte sáhnout po klasické černé či hnědé barvě. Na Bagalio.cz můžete vybírat krásné modré indigo odstíny, cihlovou, oranžovou nebo metalickou barvu. Buďte originální a vybírejte pro své blízké dárky, které je potěší.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.