Multicara má velmi všestranné využití v mnoha oborech

Multicara je natolik všestranné zařízení, že nelze vyjmenovat, kolik oborů ji využívá. Německý výrobce multicar (multikár) si zakládá na dlouholeté tradici svých produktů. Multicara se využívá především v komunální oblasti, zahradnictví, lesnických pracích, stavebnictví či při likvidaci objemného odpadu. Ačkoli existují tři základní typy multikáry, má možnost další stovky různých nástaveb.

Multicara M27

Multicar M27 je jedním ze tří aktuálně vyráběných vozů tohoto typu, s celkovou povolenou hmotností 4,5 t a motorizací 109 k (80 kW) patří k menším modelům nosičů Multicar.

M27 je k dispozici s pevnou plošinou, jako třístranný sklápěč (sklápění plošiny doleva, doprava a zpět) a samozřejmě jako sklápěč. Vozidlo je možné používat jak na silnici (např. s pohonem 4×2), tak i jako 4/4 variantu na nesjízdném nerovném povrchu.

Multicara M29

Multicar M29 se vyznačuje tím, že s ním lze zvláště dobře manévrovat v úzkých oblastech. Díky tomu je toto vozidlo atraktivní pro použití v klikatých ulicích centra měst, na hřbitovech nebo v lese.

Jeho řízení všech čtyř kol dále zjednodušuje manévrovatelnost Multicar M29. Stejně jako nakladač Multicar M27 je i model M29 vybaven třístrannou hydraulikou sklápění, která může být volitelně vybavena funkcí předního ovládání.

Multicara M31

Se svými 150 k (110 kW), 3 500 ot./min. a přípustnou celkovou hmotností 5,7 t je Multicar M31 skutečným pohonným agregátem. Zvláštnost tohoto modelu: ergonomicky optimalizovaný design interiéru kabiny řidiče, který nabízí dodatečné pohodlí.

Model M31 B s různou sklápěcí hydraulikou je vhodný jako multicar s korbou kontejneru: můžete si vybrat mezi jednoduchou hydraulikou, stacionární hydraulikou nebo mobilní hydraulikou LS.

Unikont.cz je web, kde objevíte všechny tři aktuálně vyráběné typy Mulitkáry. K dispozici jsou také různé typy nástaveb.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.