Kvalitní konzervované ovoce Bassta

Jistě jste už několikrát slyšeli, že vyvážený jídelníček by měl obsahovat pět porcí ovoce a zeleniny denně. Pokud máte vlastní zahrádku, na které si vše pěstujete, pak to pro vás až takový problém není, ale co ti, kteří bydlí v bytech nebo zahradu využívají výhradně k rekreačním účelům?

I konzervované ovoce je zdravé

V obchodech je sice nabídka široká, ale ovoce i zelenina jsou náročné na uchovávání a vyžadují rychlou spotřebu. Můžete se tedy zásobit na pár dnů, ale dlouhodobé zásoby ovoce a zeleniny není vhodné dělat. Navíc nyní v zimě se i omezuje nabídka. Pokud chcete mít ovoce a zeleninu vždy při ruce, pak vám doporučujeme najít si váš oblíbený druh také v konzervované variantě. Nemusíte se bát, že by konzervované ovoce neobsahovalo vitamíny. Stále si jich spoustu zachovává. Je totiž důležité, jaké ovoce a zelenina se konzervují. Pokud jsou základní potraviny kvalitní, pak není nijak zásadní rozdíl v tom, jaké formě zpracování dáte přednost. Základní pravidlo totiž zní – než žádné ovoce, raději konzervované. Dříve byly konzervy brány spíše jako jídlo do zásoby nebo na cesty. Dnes se staly běžnou surovinou v domácnostech a nejen tam. I ve stravovacích zařízeních se velmi často pracuje s takto zpracovaným ovocem či zeleninou. Důležité je, vybrat si kvalitního dodavatele zboží.

Vybírejte si dodavatele důkladně

Pokud chcete mít jistotu, že vaše suroviny budou pocházet přímo ze země jejich původu, pak si vyberte firmu, která se specializuje na dovoz potravin z dané lokality. Širokou nabídku surovin ze Španělska a středomoří vám nabízí eshop www.bassta.cz. Kromě ovoce a zeleniny v plechovkách i jiných formách gastrobalení zde najdete také další suroviny nezbytné pro výrobu lahodných jídel.  Nechybí zde ani nezbytný doplněk k jídlu a to víno. Jedná se o víno pocházející ze Španělska, které patří k tomu nejlepšímu, co můžete ochutnat.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.