Jak se zdravě stravovat a zhubnout

Nezdravé stravovací návyky a přejídání jsou spolu s nedostatkem pohybu hlavní příčinou nadváhy mnoha lidí. Pokud se chcete přebytečných kilogramů zbavit bez velké námahy, vyzkoušejte proteinovou dietu. It´s my life je česká proteinová dieta pro muže i ženy speciálně sestavená týmem výživových poradců.

Co It´s my life nabízí?

Vedle hubnutí pomocí proteinové diety nabízí také výživové poradenství a sestavování jídelníčku na míru. Jídelníček vám sestaví na základě analýzy vašeho těla pomocí přístroje InBody. Poradenství odborníků a výživových poradců It´s my life využívají i aktivní sportovci. Zdravé jídelníčky si můžete vyžádat i pro děti a pro lidi se zdravotními komplikacemi, potravinovými intolerancemi nebo alergiemi. Ke každému klientovi přistupuje It´s my life individuálně podle jeho specifických potřeb.

Jak zdravě jíst?

It´s my life má svůj vlastní e-shop, ve kterém si může kdokoliv objednat různé zdravé produkty nebo balíčky. Jejich hlavním znakem je zdravá výživa. Všechny produkty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších surovin. Receptury všech pokrmů sestavují vlastní výživoví poradci It´s my life. Ze zdravotního hlediska je podstatné, že pokrmy neobsahují žádné chemické náhražky, glutamáty, konzervanty ani umělá barviva.

Chcete hubnout zdravě?

Pak je ideální tzv. proteinová dieta, která je známá také pod pojmy keto dieta, bílkovinová či bílkovinná dieta. Již ze samotného názvu proteinová dieta je patrné, že principem je navýšení příjmu proteinů, čili bílkovin, za současného snižování příjmu sacharidů. V důsledku toho se nastartuje proces, kterému se říká ketóza. Díky ketóze tělo čerpá energii téměř výhradně ze své vlastní tukové zásoby. Tuky se spalují, ale svalová hmota zůstává zachována díky zvýšenému množství bílkovin ve stravě. Problém jak zhubnout tak vyřešíte efektivně i bez vynaložení přílišné fyzické námahy a navíc si uchráníte i své svaly.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.