Integrujte sílu léčivých krystalů do vašeho života

Síla léčivých krystalů je využívána po staletí – od reiki až po vytváření moderních technologií. Jak je zařadit do našeho všedního života tak, aby z něj učinily dny neobyčejné? Možná ani netušíte, s kolika krystaly přicházíte denně do styku.

Vlastně si ani neuvědomujeme jejich dopad na náš svět. Sílu tohoto prvku však máme v rukou i my. Jak s tím naložíme, je na nás. A nemusíme mít zrovna šamanské schopnosti, abychom mohli začít využívat jejich sílu. Léčivé krystaly mají schopnost vodivosti, tudíž vlastní také určité vibrace.

Jaké léčivé krystaly jsou pro vás nejlepší?

Každý krystal má trochu jiné účinky, je tedy potřeba se zaměřit na celé jejich spektrum. Obecně lze konstatovat, že třeba na zmírnění negativity, pomáhá citrín, sodalit, labradorit a růžový křemen. Vnitřní sílu zase dodává ametyst.

Nošení kamenů je skvělý způsob, jak se nabít. A křišťálové šperky jsou zase vyjádřením vás samotných. Nemáte čas s krystaly meditovat? Pak je vhodné je začít nosit na sobě.

Čirý křemen

Je surovina, která se dá zpracovat do křišťálu, ale toto umění je teprve v „plenkách“. Výhodou čistého křemene je fakt, že čistí energii ostatních krystalů, i proto by neměl ve vaší sbírce chybět. Většinou by ho měli volit lidé jako první kámen, pokud s něčím takovým chtějí vůbec začít. Postupně mohou svou sbírku rozšiřovat. Přínos kamenů bude stále cennější.

Růženín

Je známý jako inspirace a značí bezpodmínečnou lásku. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších kamenů, jenž jsou v dnešní době k dispozici. Je obzvláště účinný a pokud chcete mít i jinou odrůdu této krásy, sáhněte po kouřovém zbarvení křemene. Křemen je zvláště užitečný při uzemnění.

Ametyst

Zmírňuje stres, uklidňuje rozbouřené emoce a vytváří pocit klidu a harmonie. Ametyst také zvyšuje vibrační frekvence. Více se o léčivých kamenech můžete dozvědět na magieprirody.cz.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.